0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Infolinia Tarczy Antykryzysowej – źródło aktualnych zmian

Nasz ekspert:
Artykuły autora

Wielkość tekstu:

W związku z panującą epidemią koronawirusa dotykającą wiele sektorów gospodarki przedsiębiorcy mogą liczyć na wsparcie ze strony państwa. W celu uzyskania informacji o aktualnych zmianach w programach pomocy dla firm udostępniona została Infolinia Tarczy Antykryzysowej. Sprawdź, gdzie szukać informacji odnośnie wsparcia dla firm.

Infolinia Tarczy Antykryzysowej – informacje o pomocy dla firm

Na stronie rządowej www.gov.pl/web/tarczaantykryzysowa można uzyskać informacje na temat tarczy antykryzysowej. Wyszczególniono w niej:

  • opis wsparcia dla przedsiębiorcy oraz pracownika;

  • wielkość oferowanej pomocy z podziałem na różne sektory gospodarki;

  • aktualności o dostępnych tarczach.

W przypadku pytań związanych z dostępnymi na stronach programami wsparcia dla firm przygotowanymi dla przedsiębiorców możliwy jest kontakt poprzez Infolinię Tarczy Antykryzysowej, która została stworzona, by rozwiewać wątpliwości przedsiębiorców odnośnie udostępnianych danych. W tym celu uruchomiony został specjalny numer oraz godziny dyżurów, które umożliwią kontakt ze specjalistą posiadającym niezbędną w tym obszarze wiedzę.

Konsultanci są dostępni w godzinach 8:00–16:00 (poniedziałek–piątek) pod numerem +48 22 688 75 20.
Wszystkie udzielane informacje są zgodne z aktualnymi komunikatami Ministerstwa Zdrowia lub Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Źródła te zostały stworzone w celach informacyjnych, a także po to, by zmniejszyć skutki koronawirusa.

 

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów