0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Czy wiesz kto kryje się za Poradnikiem Przedsiębiorcy?

Wielkość tekstu:

Tworzymy nasze Poradniki już od wielu lat. W tym czasie zdobyliśmy grono zaufanych czytelników oraz silną pozycję na rynku serwisów biznesowo-prawnych. Brand Poradnika Przedsiębiorcy jest dobrze znany zarówno przedsiębiorcom, jak i księgowym. Nasze artykuły w bardzo szybkim tempie rozprzestrzeniają się po Internecie, dzięki licznym poleceniom. A mimo wszystko, tak mało osób wie, kto kryje się za Poradnikiem Przedsiębiorcy... 

To WINS Wydawnictwo tworzy Poradnik Przedsiębiorcy 

Poradnik Przedsiębiorcy to tylko część ekosystemu tworzonego przez WINS Wydawnictwo, które każdego dnia wspiera polskich przedsiębiorców oraz pracowników dzieląc się wiedzą ekspertów na łamach zarówno Poradnika Przedsiębiorcy, jak i Poradnika Pracownika. Dodatkowo nasze wydawnictwo specjalizuje się w wydawaniu e-booków z zakresu księgowości, podatków, prawa gospodarczego, kadr i płac oraz prowadzenia biznesu. Opracowania dostępne są w popularnych zewnętrznych księgarniach, m.in. w Taniej Książce, Onepress, a niebawem również w Empiku.

Dynamiczny rozwój, liczne zapytania o ofertę reklamy i … uruchomienie strony WINS Wydawnictwo 

Dynamiczny rozwój naszego wydawnictwa w ostatnim czasie wpłynął na decyzję o uruchomieniu jego oficjalnej strony internetowej. Rekordowe liczby wyświetleń obu Poradników to nie wszystko. Przede wszystkim WINS Wydawnictwo to już nie tylko serwisy internetowe, to również ebooki, a w niedalekiej przyszłości także książki papierowe. Potencjał i siłę naszych produktów dostrzega coraz większe grono przedsiębiorców oraz agencji reklamowych. Zapytania o ofertę reklamową napływają coraz liczniej. To sukces, ale i znak, że WINS Wydawnictwo zasługuje na swoją stronę internetową, która właśnie dziś została oficjalnie udostępniona. 

Na stronie znajdziesz przede wszystkim:

 • informację o WINS Wydawnictwo;
 • informacje o naszych serwisach, do których należą:
  • Poradnik Przedsiębiorcy,
  • Poradnik Pracownika, 
  • Alterweb,
  • Cena Biznesu,
  • Media IT;
 • pełną ofertę reklamową każdego z serwisów;
 • opcje nawiązania współpracy z naszym wydawnictwem. 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony WINS Wydawnictwo oraz skorzystania z oferty reklamowej, która może dotrzeć nawet do 6 milionów Polaków.

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów