0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: co-to-jest-split-payment

Artykuły:

Split payment - metoda podzielonej płatności a zakupy przez internet

Przeczytaj artykuł i dowiedź się, jak działa mechanizm podzielonej płatności, kogo dotyczy obowiązek jego stosowania oraz w jakich przypadkach? Czy zakupy przez internet możliwe są przy zastosowaniu podzielonej płatności i kiedy? Odpowiedź w artykule!

12 sierpnia 2021

Jak sobie poradzić i na czym polega split payment?

Split payment - jak sobie poradzić i na czym polega mechanizm podzielonej płatności? Z czym się wiąże jego wprowadzenie i jak faktycznie wygląda rozliczenie podatku VAT przy jego zastosowaniu? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej o split payment!

8 czerwca 2021

Split payment w praktyce - wszystko, co warto wiedzieć!

Mechanizm podzielonej płatności to nowe narzędzie mające na celu usprawnienie systemu podatkowego w Polsce. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, od kiedy obowiązuje podzielona płatność, na czym polega oraz jak wykorzystywać split payment w praktyce.

14 maja 2021

Dobrowolny split payment jako metoda płatności

W życie weszły przepisy wskazujące moment, w którym mechanizm podzielonej płatności jest obowiązkowy, w związku z czym wielu podatników zastanawia się nad tym, kiedy wystąpi dobrowolny split payment. Odpowiadamy w naszym artykule!

13 listopada 2019

Rachunek VAT - czym jest i jak należy z niego korzystać?

Przedsiębiorco, zastanawiasz się nad tym czy korzystać z mechanizmu split payment? Jakie konsekwencje rodzi prowadzenie rachunku VAT oraz na czym polega podzielona płatność? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, czym charakteryzuje się rachunek VAT!

21 maja 2019

Split payment - od kiedy będzie obowiązywał?

Czy wiesz, czym jest oraz od kiedy obowiązuje split payment? Jak przedsiębiorcy muszą się przygotować na zmiany w związku z wprowadzeniem mechanizmu podzielonej płatności? Split payment od kiedy obowiązuje oraz czym jest? Dowiesz się w artykule!

12 lipca 2018

Co to jest split payment? Najważniejsze informacje

Split payment to inaczej podzielona płatność. Głównym założeniem jest przeciwdziałanie oszustwom z VAT. Podzielenie kwoty brutto na dwa strumienie płatności ma zniwelować nieuczciwych podatników. Przeczytaj artykuł i dowiedz się co to jest split payment.

9 lipca 2018

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów