0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: placa-minimalna

Artykuły:

Dodatek stażowy a płaca minimalna od 2022 roku!

Dodatek stażowy jest wypłacany w budżetowych zakładach pracy. W jaki sposób oblicza się jego wartość? Czy dodatek stażowych jest włączony do płacy minimalnej? Przeczytaj nasz artykuł, dowiedz się więcej i poznaj odpowiedzi na powyższe pytania!

8 lutego 2022

Minimalne wynagrodzenie za pracę - 2020

Czy wiesz, ile wynosi w 2020 roku minimalne wynagrodzenie za pracę? Jakie składki są opłacane od wynagrodzenia, które z nich obciążają pracownika, a które pracodawcę? Dowiedz się, ile wynosić płaca minimalna w 2020 roku! Przeczytaj i sprawdź!

18 listopada 2020

Płaca minimalna ustalana w ten sam sposób w całej Europie

Traktaty nie pozwalają UE na ustalenie jednej płacy minimalnej we wszystkich państwach członkowskich. Czy jest możliwe, aby płaca minimalna była ustalana w ten sam sposób? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź propozycje Komisji Europejskiej!

29 października 2020

Jakie konsekwencje dla przedsiębiorców rodzi podwyższenie płacy minimalnej?

Ile obecnie wynosi całkowity koszt zatrudnienia pracownika z minimalnym wynagrodzeniem? Ile w stosunku do poprzedniego roku wynoszą pracodawcę koszty pracownicze? Przeczytaj artykuł i sprawdź jakie skutki niesie podwyższenie płacy minimalnej!

7 sierpnia 2020

Ile wyniesie płaca minimalna w 2021 roku?

W 2020 roku płaca minimalna wynosi 2600 zł brutto. Rząd obiecywał znaczne podwyżki minimalnego wynagrodzenia. Na jakie podwyżki mogą liczyć pracownicy zarabiający najmniej? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj propozycje rządu na 2021 rok!

24 lipca 2020

Płaca minimalna w krajach UE - jakie są różnice?

Płaca minimalna w krajach Unii Europejskiej ustalana jest zazwyczaj w drodze ustawy, rozporządzenia bądź w wyniku konsultacji społecznych. Czy ma to miejsce w każdym państwie członkowskim? Przeczytaj nasz artykuł a poznasz odpowiedź na to pytanie i inne!

18 sierpnia 2017

Minimalne wynagrodzenie za pracę - 2015

Minimalne wynagrodzenie za pracę w pełnym wymiarze czasu pracy nie może być niższe niż ustalone i ogłoszone w rozporządzeniu Rady Ministrów stawki minimalne za dany rok. Sprawdź jak wzrastało Twoje wynagrodzenie na przełomie lat.

1 stycznia 2015

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów