0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

56 wyników dla tematu: sklep-internetowy

Artykuły:

Formalności, jakich należy dopilnować przy zakładaniu własnego sklepu

Prowadzenie sklepu internetowego to nie tylko sprzedaż i dostawa zamówienia. Wiąże się ono również z kwestiami formalnymi, o których nie można zapomnieć. Dowiedz się, jakich formalności należy dopilnować przy zakładaniu własnego sklepu internetowego!

5 kwietnia 2023

Koniec roku - ostatni moment na rozliczenie opakowań w sklepie internetowym

Koniec roku to dla sklepów internetowych okres wzmożonej pracy. Każdy prowadzący e-sklep powinien pamiętać o tym, aby rozliczyć opakowania, które wprowadziło obrotu i zapłacić z tego tytułu opłaty. Zarejestruj się w BDO i rozlicz swoje opakowania

20 grudnia 2022

Sklep internetowy z Zyro – jak założyć sklep online dla MŚP

Zamierzasz prowadzisz działalność e-commerce i założyć sklep internetowy? Sprawdź, jak łatwo i szybko możesz stworzyć sklep online z kreatorem Zyro

11 lutego 2022

Darmowy sklep internetowy – czy to możliwe?

Darmowy sklep internetowy - choć brzmi zachęcająco, warto zastanowić się, czy to jest możliwe oraz w jaki sposób optymalizować ewentualne koszty. Jest kilka sposobów na to, jak zminimalizować wydatki, nie tracąc tym samym szansy na rozwijający się biznes.

8 listopada 2021

Personalizacja i przemyślane User Experience sukcesem w e-commerce

User Experience stał się nieodłączną częścią prowadzenia sklepu internetowego i szansą na poprawę wyników sprzedaży. UX nie dotyczy dziś tylko dużych sklepów, również te mniejsze stosują odpowiednie mechanizmy. Jak wdrożyć przemyślane User Experience?

15 października 2021

Promowanie sklepu internetowego - jak to robić skutecznie?

Od skutecznego promowania sklepu internetowego będzie zależeć jego skuteczność sprzedaży. W e-commerce coraz częściej stosuje się działania promocyjne w celu zwiększenia konwersji i rozpoznawalności. Jakie są sposoby na promowanie sklepu internetowego?

29 września 2021

Open Source czy SaaS? Zanim otworzysz sklep internetowy warto przeczytać!

Zastanawiasz się nad otworzeniem swojego pierwszego sklepu internetowego? Nie wiesz, jakie rozwiązanie wybrać? Które spełni Twoje oczekiwania - Open Source czy SaaS? Co wziąć pod uwagę? Dowiedz się więcej na ten temat!

31 maja 2021

Pozycjonowanie sklepu internetowego sposobem na większą sprzedaż

Dlaczego klienci wybierają daną stronę internetową, a z innej szybko rezygnują? Niektórzy klienci zwracają uwagę na np. reklamy, inni zaczynają od wyszukiwarki. Sprawdź na czym polega i jak pomaga w sprzedaży pozycjonowanie sklepu internetowego.

29 marca 2021

E-commerce przyszłości. Co zrobić, żeby sklep nadążył za technologią?

E-commerce zmieniło oblicze handlu. W czasie pandemii doszło do ogromnego wzrostu zakupów w sieci. To wygenerowało potrzebę zmian zarówno w zakresie technologii, jak i podejścia do klienta. Na czym polega e-commerce przyszłości? Sprawdź!

25 lutego 2021

Czy można żądać dołączenia paragonu do zwracanego towaru?

Czy możliwy jest zwrot towaru kupionego przez internet? Czy sprzedawca ma prawo żądać dołączenia paragonu do zwracanego towaru? Sprawdź, czego należy unikać przy formułowaniu klauzul umownych, aby nie narazić się na konsekwencje w postaci kar pieniężnych!

23 lipca 2020

Jak założyć sklep internetowy - podstawowe informacje

Coraz więcej internautów korzysta z usług sklepów internetowych. Ze strony przedsiębiorców ten biznes wydaje się być także bardzo opłacalny. Zobacz, jak założyć swój własny sklep internetowy i podbij e-rynek. Przeczytaj i dowiedz się więcej na ten temat!

4 maja 2020

Serwis tematyczny - pomoc w pozyskaniu dodatkowych klientów online

Serwis tematyczny, związany z prowadzonym sklepem internetowym, jest jednym ze środków zwiększających zainteresowanie sklepem. Jest to pomysł na budowanie wizerunku, reklamę oraz pokazania swojej osoby w roli eksperta danej dziedziny. Dowiedz się więcej!

26 marca 2020

Efektywność sklepu internetowego - jak ją zwiększyć?

Jakie są sposoby na zwiększenie zysków ze sprzedaży w sklepie internetowym? Jak przyciągnąć do niego więcej klientów? Sprawdź, jak skutecznie zwiększyć efektywność sklepu internetowego, kim jest persona zakupowa i na czym polega content marketing!

19 marca 2020

Efektywność sklepu internetowego - jak zwiększyć sprzedaż?

Prowadzenie sklepu internetowego wymaga bardzo dobrych zdolności organizacyjnych, staranności oraz umiejętności ustalania priorytetów. Sprawdź, jak skutecznie podnieść efektywność sklepu internetowego - podpowiadamy w naszym opracowaniu!

17 marca 2020

Prowadzenie sklepu internetowego - jak robić to skutecznie?

E-commerce cieszy się popularnością wśród konsumentów - przyczynami są przede wszystkim wygoda oraz wzrost zaufania do tej formy zakupów. Dlatego też prowadzenie sklepu internetowego może stać się szansą na sukces. Przeczytaj i dowiedz się więcej!

27 lutego 2020

Niewydanie towaru zakupionego w sklepie internetowym - konsekwencje

Przedsiębiorcy prowadzący sklep internetowy często muszą mierzyć się z problemami dotyczącymi m.in. dostaw. Często problemy z dostawami spowodowane są przez różne awarie. Sprawdź, czym skutkuje niewydanie towaru zakupionego w sklepie internetowym?

28 stycznia 2020

Jak założyć sklep internetowy? Ile to tak naprawdę kosztuje?

Robienie zakupów przez internet staje się coraz bardziej popularna formą. Efektem tego jest coraz większa ilość e-sklepów. W jaki sposób założyć sklep internetowy i jak załatwić wszelkie formalności? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

19 grudnia 2019

Automatyzacja sprzedaży na Allegro zamiast prowadzenia sklepu internetowego - co to takiego? Czy warto?

Integracja systemu wFirma.pl z Allegro to wygodne narzędzie dla każdej firmy działającej online. Pełna automatyzacja systemu pozwala na sprawne i intuicyjne zarządzanie sprzedażą oraz firmą. Pełna kontrola nad magazynem, płatnościami, fakturami.

22 listopada 2019

Regulamin sklepu internetowego – o czym warto pamiętać

Regulamin sklepu internetowego powinien zostać przygotowany w sposób rzetelny, ponieważ błędy mogą usługodawcę sporo kosztować. Co powinien zawierać regulamin? W jaki sposób udostępnić go klientom? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

23 kwietnia 2019

Handel internetowy - co warto o nim wiedzieć?

Chcesz wystartować z własnym sklepem internetowym, ale nie wiesz od czego zacząć? Jakimi prawami rządzi się handel internetowy? O czym należy pamiętać na początku przygody ze sprzedażą online? Poznaj wskazówki przydatne w prowadzeniu e-sklepu!

28 stycznia 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów