0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

4 wyniki dla tematu: dokumentacja-cen-transferowych

Artykuły:

Obowiązek sporządzenia dokumentacji cen transferowych dla nieodpłatnego poręczenia

Podmioty, które muszą sporządzać dokumentację cen transferowych, w wielu przypadkach nie wiedzą, czy są do tego zobowiązane. Przeczytaj i dowiedz się, kiedy powstaje obowiązek sporządzenia dokumentacji cen transferowych dla nieodpłatnego poręczenia!

27 maja 2022

Jakie zawiadomienia do US ma obowiązek przekazać przedsiębiorca w 2020r. Część 2

Zawiadomienia do US, składane właściwemu naczelnikowi nadal stanowią jeden z elementów komunikacyjnych między podatnikiem, a urzędem skarbowym. Jakie zawiadomienia są obowiązkowe, a które obligatoryjne? Przeczytaj te i inne kwestie z tym związane!

9 czerwca 2020

Aktualizacja dokumentacji cen transferowych - na czym polega?

Obowiązek aktualizacji dokumentacji podatkowej stosowany jest nie tylko do transakcji finansowych, lecz do wszystkich transakcji lub innych zdarzeń kontynuowanych w kolejnych latach. Sprawdź, z czym wiążę się aktualizacja dokumentacji cen transferowych!

7 maja 2019

Dokumentacja cen transferowych - kogo dotyczy obowiązek sporządzania?

Dokumentacja cen transferowych wynika z przepisów prawa podatkowego i jest istotnym dokumentem potwierdzającym stosowanie rozliczeń z podmiotami powiązanymi. Co musi zawierać dokumentacja podatkowa? Kto ma obowiązek ją sporządzać? Przeczytaj i sprawdź!

28 lutego 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów