0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

4 wyniki dla tematu: kontrola-pracownikow

Artykuły:

Monitoring pracowników - jakie formalności, żeby zamontować kamery w firmie?

Pracodawca ma prawo prowadzić monitoring pracowników w firmie. Jednakże, pracodawca zobowiązany jest to przestrzegania zapisów Kodeksu pracy, który definiuje w jaki sposób można wprowadzać monitoring w firmie. Przeczytaj artykuł i dowiedź się więcej!

24 kwietnia 2023

Prewencyjna kontrola pracowników na obecność alkoholu lub środków odurzających – zmiany w Kodeksie pracy

Czy możliwa będzie prewencyjna kontrola pracowników na obecność alkoholu? Czego możemy się spodziewać po wejściu w życie nowych przepisów? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej na ten temat dopuszczalności oraz zasad kontroli pracowników!

4 listopada 2022

Kontrola pracownika przebywającego na zwolnieniu lekarskim

Pracownik przebywający na zwolnieniu lekarskim ma co do zasady odpoczywać i kurować się, aby jak najszybciej wrócić do zdrowia. Jednak gdy zajdzie podejrzenie, że zwolnienie nie jest wykorzystywane w sposób prawidłowy może nastąpić kontrola pracownika!

26 lutego 2018

Kontrola pracowników - jakie są legalne sposoby?

Pracodawcy ze względu na ograniczone zaufanie do sowich pracowników stosują różne sposoby kontroli. Kiedy kontrola pracowników jest legalna? Jakie sposoby kontroli mogą być stosowane przez pracodawców? Więcej na ten temat dowiesz się z artykułu. Sprawdź!

25 lipca 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów