4 wyniki dla tematu: prawa-wlasnosci-intelektualnej

Artykuły:

Postępowanie w sprawach własności intelektualnej - co musisz wiedzieć

Czym różni się postępowanie w sprawach własności intelektualnej od postępowania cywilnego? Jakie sprawy mają charakter spraw własności intelektualnej? Jakie sądy je rozpoznają? O tym i o zmianach w Kodeksie postępowania cywilnego przeczytasz w artykule!

8 września 2021

Opodatkowanie dochodu ze sprzedaży praw autorskich IP BOX

Gospodarka zarówno światowa jak i krajowa charakteryzuje się dużą innowacyjnością. Podmioty, które prowadzą działalność innowacyjną, mają możliwość skorzystania z preferencji podatkowych. Sprawdź, opodatkowanie dochodu ze sprzedaży praw autorskich IP BOX!

3 marca 2021

Postępowanie w sprawach własności intelektualnej

Jak przebiega postępowanie w sprawach własności intelektualnej? Jak się do niego przygotować? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, czym są prawa własności intelektualnej oraz jakie zmiany wprowadzono w sprawach dotyczących własności intelektualnej!

18 sierpnia 2020

Prawa własności intelektualnej - zmiany w opodatkowaniu dochodu

W 2019r. ustawodawca wprowadził możliwość opodatkowania dochodu z tzw. kwalifikowanego prawa własności intelektualnej zwanym KPWI, preferencyjnym podatkiem dochodowy PIT. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, co nowego w opodatkowaniu prawa własności.

14 marca 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów