0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: tarcza-antyinflacyjna

Artykuły:

Tarcza antyinflacyjna po raz trzeci przedłużona

Ministerstwo Finansów zapowiedziało trzecią odsłonę tarczy antyinflacyjnej, która będzie przedłużeniem poprzedniej. Na jakie produkty pozostanie obniżona stawka VAT? Do kiedy będzie obowiązywać tarcza antyinflacyjna 3.0? Odpowiadamy w artykule!

25 sierpnia 2022

Tarcza antyinflacyjna wydłużona w czasie - projekt trafił do Sejmu!

Ministerstwo Finansów zapowiedziało przedłużenie tarczy antyinflacyjnej 1.0. Na jaki okres zostanie przedłużona tarcza antyinflacyjna w zakresie przeciwdziałaniu skutków rosnącej inflacji oraz co będzie ono obejmowało? Odpowiadamy w artykule!

11 maja 2022

Tarcza antyputinowska - jakie zmiany w przepisach oferuje rząd!

Tarcza antyputinowska to działanie rządu przeciw inflacji i ogólnej sytuacji na rynku w związku z wojną na wschodzie. Przeczytaj w naszym artykule jakie korzyści nieść będzie tarcza antyputinowska oraz jakie segmenty ulegną zmianie!e

24 marca 2022

Tarcza antyinflacyjna jako nowa forma wsparcia

Ministerstwo Finansów przedstawiło tarczę antyinflacyjną, której celem jest przeciwdziałanie skutkom stale rosnącej inflacji. Jaką formę wsparcia zawiera tarcza antyinflacyjna i czy jest ona skierowana do wszystkich obywateli? Przeczytaj i dowiedz się

16 grudnia 2021

Tarcza antyinflacyjna – czego będzie dotyczyła?

Według zapowiedzi rządu w najbliższych dniach ma zostać wprowadzona tarcza antyinflacyjna. Pomoc będzie oferowana w ramach rosnącej inflacji, w związku z czym i rosnących cen. Jakie obszary gospodarki będzie obowiązywać oferowana pomoc? Kto ją otrzyma?

16 listopada 2021

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów