7 wyników dla tematu: pit-2

Artykuły:

Jak wygląda nowy druk PIT-2 obowiązujący od 2023 roku

Wypełnienie oświadczenia pracownika dla celów obliczania miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych nie sprawiało dotychczas trudności. Druk PIT-2 zmieni się jednak od przyszłego roku. Jakie dane trzeba będzie w nim zawrzeć? Przeczytaj!

15 września 2022

Kiedy powstaje obowiązek złożenia deklaracji PIT-2?

Kogo dotyczy obowiązek złożenia PIT-2 i czy pracodawca może ją składać za pracownika? Nasz ekspert odpowiada na pytanie!

21 lipca 2022

PIT-2 - czym jest i kto powinien go złożyć?

Oświadczenie PIT-2 powinni złożyć pracownicy zatrudnieni w ramach umowy o pracę. Jednak, czy jest to obowiązek, czy ich prawo? Po co składany jest ten dokument? Wszystko na temat PIT-2 w artykule. Koniecznie przeczytaj i dowiedz się więcej na ten temat!

21 lipca 2022

Dokumentacja dla nowego pracownika – darmowe wzory dokumentów do pobrania

Zatrudnienie pracownika oznacza dla pracodawcy liczne obowiązki. Podstawą nawiązania współpracy między stronami umowy jest poprawnie przygotowana dokumentacja dla nowego pracownika. Sprawdź, o czym należy pamiętać oraz pobierz darmowe wzory dokumentów!

10 maja 2022

Oświadczenia pracownika - wzory do pobrania z 2022 roku

Od 2022 roku ustalenie wynagrodzenia pracownika jest nie lada wyzwanie. Zależy ono głownie od stosowania lub nie różnych ulg. Pobierz za darmo wszystkie aktualne oświadczenia pracownika i dowiedz się kto może je złożyć i jak wpływają na płace!

11 kwietnia 2022

Jak zmienią się zasady stosowania kwoty wolnej przy zaliczkach?

Dzięki konferencji premiera wiemy już, że czekają nas zmiany. Czy zmienią się zasady stosowania kwoty wolnej przy zaliczkach? Czy planowane są inne modyfikacje w wyliczeniach wynagrodzeń? Sprawdź!

24 marca 2022

Czy muszę składać PIT-2?

PIT-2, czyli oświadczenie pracownika dla celów obliczania miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych. Oświadczenie to należy złożyć, aby pracodawca mógł zmniejszać miesięczne zaliczki na podatek dochodowy. Kiedy trzeba złożyć PIT-2?

5 stycznia 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów