0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Błyskawiczna wycena przesyłki na dowolnej trasie w Europie możliwa dzięki zaawansowanej technologii

Wielkość tekstu:

Clicktrans, największy serwis aukcji transportowych w Polsce, umożliwia przesyłanie nawet nietypowych przesyłek tysiącom użytkowników. Dzięki wysyłce w formie doładunku transport stał się tańszy, szybszy i bardziej przyjazny dla środowiska. Teraz użytkownicy serwisu mogą korzystać z funkcji automatycznej wyceny transportu dzięki wdrożeniu uczenia maszynowego.

Clicktrans – jak to działa?

Zasada działania serwisu jest bardzo prosta. Polega na łączeniu osób, które chcą wysłać przesyłkę z przewoźnikami jadącymi tą trasą i mogącymi zabrać przesyłkę w formie doładunku. Pozwala to zaoszczędzić nawet 60% kosztów. Wystarczy zarejestrować się w serwisie, umieścić bezpłatne ogłoszenie z informacjami na temat przesyłki i poczekać na oferty składane przez zweryfikowane firmy transportowe. Możemy przejrzeć opinie na temat konkretnego przewoźnika i wybrać najkorzystniejszą ofertę. Za pomocą Clicktrans wysyłane są najróżniejsze typy przesyłek, również takie, które wymagają szczególnych warunków transportu lub mają niestandardowe gabaryty. Bardzo często są to przesyłki, których transportu nie podjęły się firmy kurierskie.

Automatyczna wycena przesyłek na wszystkich trasach w Europie

Zlecający przesyłkę w serwisie Clicktrans mają również możliwość automatycznej wyceny przesyłki. Dokonuje jej algorytm oparty na uczeniu maszynowym i ustala cenę na podstawie tysięcy podobnych ogłoszeń umieszczonych wcześniej w serwisie. Obecnie wycena automatyczna dostępna jest w  najpopularniejszych typach przesyłek: paczki, palety, meble, samochody, motocykle i skutery oraz maszyny i sprzęt. System dopasowuje również do naszego ogłoszenia najbardziej odpowiedniego przewoźnika.  Dzięki skorzystaniu z opcji dopasowania do przewoźnika nie trzeba czekać na oferty a transport można zlecić w ciągu kilku chwil. Automatyczna wycena działa na wszystkich trasach europejskich.

- Automatyczna wycena jest korzystnym rozwiązaniem dla osób, które chcą nadać przesyłkę, ale również dla przewoźników poszukujących zleceń. Na pewno będziemy rozwijać tę funkcję, bo widzimy, że spotyka się z dużym zainteresowaniem – mówi Michał Brzeziński, CEO w Clicktrans.

Możesz śledzić swoją przesyłkę w czasie rzeczywistym

Wysyłając przesyłkę przez serwis Clicktrans można śledzić jej lokalizację. Wszystko dzięki funkcji w aplikacji mobilnej dla przewoźników. Mogą oni udostępniać lokalizację na początku, w trakcie lub pod koniec transportu, dla wybranych przez siebie zleceń. Jest to komfortowe dla obu stron: przewoźnik nie musi martwić się odpowiadaniem na pytania o lokalizację przesyłki, a osoba zlecająca ją może na bieżąco śledzić etapy transportu.

Clicktrans na rynkach europejskich

Serwis, liczący obecnie ponad 700 tys. użytkowników, rozwija się nie tylko w naszym kraju. Obecny jest także w Wielkiej Brytanii, w Niemczech oraz Hiszpanii. Niedawno wkroczył również na rynek włoski.

Projekt nr POIR.01.01.01-00-0218/18 pt. „System automatycznej wyceny transportu ładunków i kojarzenia zleceniodawców z wykonawcami usług transportowych dla giełdy Clicktrans z wykorzystaniem uczenia maszynowego, silnika ElasticSearch i geolokalizacji pojazdów” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Inteligentny Rozwój. Projekt realizowany w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: Szybka Ścieżka.

Clicktrans to serwis aukcji transportowych

Artykuł partnera, tekst zewnętrzny

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów