0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Ostatnie artykuły autora:

Prowadzenie biznesu

Kwalifikowane usługi zaufania w wersji chmurowej dla biznesu

Dokumentacja papierowa jest coraz częściej zastępowana cyfrowymi plikami. W dobie digitalizacji dokumentów kwalifikowane usługi zaufania w prowadzeniu biznesu stają się niezbędnym narzędziem pracy. Sprawdź, gdzie skorzystasz z podpisu elektronicznego!

2 lutego 2023

Prowadzenie biznesu

Kwalifikowane usługi zaufania - gdzie mają zastosowanie?

Dokumentacja cyfrowa coraz bardziej wypiera dokumenty papierowe. W dobie dzisiejszej cyfryzacji administracji publicznej coraz więcej spraw można załatwić elektronicznie. Sprawdź, dlaczego kwalifikowane usługi zaufania są przydatne i jak z nich korzystać!

26 stycznia 2023

Prowadzenie biznesu

Podpis elektroniczny - jakie ma zastosowanie w KSeF?

Wystawianie faktur za pośrednictwem Krajowego Systemu e-Faktur w niedalekiej przyszłości stanie się obowiązkiem. Czy wiesz, że podpis elektroniczny oraz pieczęć elektroniczna mogą okazać się przydatne w korzystaniu z KSeF? Sprawdź, jak można je wyrobić!

19 stycznia 2023

Prowadzenie biznesu

Podpis elektroniczny - jakie może mieć zastosowanie w branży prawnej?

W dobie rozwijającej się technologii digitalizacja dokumentów stale się rozwija, co wymaga stosowania kwalifikowanych usług zaufania. Sprawdź, czym jest kwalifikowany podpis elektroniczny, jak go wyrobić oraz jakie ma zastosowanie w branży prawnej!

12 stycznia 2023

Prowadzenie biznesu

Podpis kwalifikowany - czy jest przydatny w kadrach?

Digitalizacja akt osobowych stale się rozwija, co wymaga odpowiednich narzędzi pracy dla kadrowych. Czy wiesz, jakie korzyści daje podpis kwalifikowany i pieczęć elektroniczna w pracy kadrowego? Sprawdź, jak możesz go wyrobić i gdzie nim posłużyć!

5 stycznia 2023

Prowadzę biuro

Podpis kwalifikowany - zastosowanie w biurze rachunkowym

Obecnie księgowość bazuje w dużej mierze na dokumentacji elektronicznej, co sprawia, że podpis kwalifikowany powoli staje się niezbędnym narzędziem pracy w każdym biurze rachunkowym. Sprawdź, jak możesz go wyrobić oraz jakie korzyści możesz uzyskać!

29 grudnia 2022

Sprawozdawczość

Elektroniczne sprawozdanie finansowe spółki

Kto składa elektroniczne sprawozdanie finansowe? Jak są dopuszczalne formy podpisów pod e-sprawozdaniem? Kto może się pod nim podpisać? Z jakim najczęstszymi problemami i błędami można spotkać się podczas podpisywania e-sprawozdań? Sprawdź!

22 grudnia 2022

Prowadzenie biznesu

Chmurowa kwalifikowana pieczęć elektroniczna ECQSS dla biznesu

Papierowe dokumenty są sukcesywnie eliminowane ze środowisk pracy na rzecz dokumentów cyfrowych, które mogą posiadać taką samą moc prawną. Wymagają one jednak odpowiedniej autoryzacji. Poznaj, czym jest chmurowa kwalifikowana pieczęć elektroniczna ECQSS!

15 grudnia 2022

Prowadzenie biznesu

Jak uzyskać kwalifikowany podpis elektroniczny?

Od lat dąży się do cyfryzacji procesów biznesowych w firmach i instytucjach. Dlatego warto się zastanowić, dlaczego kwalifikowany podpis elektroniczny może być pomocny w załatwianiu spraw? Sprawdź, jak wyrobić kwalifikowany podpis elektroniczny!

8 grudnia 2022

Podatek VAT

Krajowy System e-Faktur - czym jest i dlaczego warto zacząć z niego korzystać już teraz?

Mimo, że obligatoryjne korzystanie z Krajowego Systemu e-Faktur zostało odroczone, można już teraz pochylić się nad narzędziem udostępnionym przez Ministerstwo Finansów. Czy warto już teraz zaimplementować w swojej firmie Krajowy System e-Faktur? Sprawdź!

24 listopada 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów