0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Mobilny program do fakturowania online

Nasz ekspert:
Artykuły autora

Wielkość tekstu:

W dzisiejszych czasach przyzwyczailiśmy się do mobilności w wielu aspektach naszego życia. Czy możemy jednak powierzyć aplikacji na telefon sprawy dotyczące funkcjonowania naszej firmy? Czy mobilność sprawdzi się również w przypadku tak specyficznej czynności, jak fakturowanie? Czy mobilny program do fakturowania online poradzi sobie z wyzwaniami jakie stawia przedsiębiorca?

Program do fakturowania – mobilny, online czy desktopowy?

Na rynku funkcjonują już rozwiązania dla firm dostosowane do wyświetlaczy smartfonów i tabletów. O wygodzie korzystania decydują dwa czynniki – stopień dopracowania interfejsu, a także przyzwyczajenia użytkowników. Program do fakturowania musi być przede wszystkim przejrzysty. Nie każdy użytkownik przyzwyczajony do programu zainstalowanego na komputerze i wyświetlanego na dużym ekranie, potrafi się na początku odnaleźć w widoku mobilnym. Niemniej jednak, w ostatnich latach, wielu producentów oprogramowania skupiło się na optymalizacji swoich produktów pod kątem użytkownika korzystającego z małego wyświetlacza, w celu ułatwienia im posługiwania się w systemie.

Szczególnie widoczne jest to w przypadku programów online, których użytkownicy nie muszą instalować na komputerze. W przypadku systemu wFirma.pl pierwszym krokiem w stronę mobilności była aplikacja MOJO, czyli program do fakturowania dostępny z poziomu smartfona i tabletu. Kolejnym udogodnieniem dla użytkownika była kompleksowa aktualizacja, dzięki której system online jest już całkowicie responsywny.

Mobilny program do fakturowania – jak to wygląda?

Aplikacja MOJO to dodatkowa usługa, dostępna dla klientów wFirma.pl. Umożliwia ona wygodne wystawianie faktur z poziomu urządzenia mobilnego. Wszystko jest zintegrowane z systemem online, dzięki czemu program do fakturowania na smartfonie ma dostęp do bazy CRM na koncie użytkownika, a wystawiona faktura automatycznie pojawia się w pełnej wersji systemu i jest księgowana w ewidencjach. Aplikacja posiada również bazę produktów z konta wFirma.pl.

Mobilny program do fakturowania – czy to pod postacią aplikacji do ściągnięcia na telefon, czy też po prostu responsywnej strony – umożliwia dostęp do generatora faktur w każdym momencie. Użytkownik nie musi mieć dostępu do komputera. Wystarczy dostęp do internetu w urządzeniu mobilnym, aby wystawić fakturę i wysłać ją klientowi. W aplikacji mobilnej MOJO dane dotyczące kontrahentów i towarów są importowane z konta wFirma.pl, dzięki czemu wystarczy uzupełnić tylko dane dotyczące transakcji. Ponadto mobilny program do fakturowania umożliwia również rozliczanie faktur online.

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów