0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: dofinansowanie

Artykuły:

PFRON - Dofinansowanie do wynagrodzeń

Pracodawca, który zatrudnia osobę niepełnosprawną i spełnia określone wymogi, ma możliwość uzyskania pomocy ze środków PFRON w postaci dofinansowania. Sprawdź jakie warunki należy spełnić aby ubiegać się dla nich o dofinansowanie wynagrodzeń z PFRON!

12 listopada 2021

Dofinansowanie firmy - poznaj drugą stronę dofinansowania działalności

O sukcesie prowadzonej działalności, decyduje nie tylko sam innowacyjny, dobry pomysł. Dofinansowanie firmy, często pozwala na rozwinięcie, a czasem także utrzymanie biznesu. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, jaka jest druga strona dofinansowania?

26 marca 2020

Procedura odwoławcza w przypadku odrzucenia wniosku o dofinansowanie

Wielu przedsiębiorców korzysta z szansy na otrzymanie dofinansowania w konkursach organizowanych w ramach polityki spójności finansowej. Co zrobić w przypadku odrzucenia wniosku o dofinansowanie? Sprawdź jak wygląda procedura odwoławcza od takiej decyzji!

19 września 2019

Środek trwały zakupiony z dotacji - jak rozliczyć?

Środek trwały zakupiony z dotacji budzi wiele wątpliwości wśród przedsiębiorców pod względem jego rozliczenia oraz ujęcia w kosztach uzyskania przychodów. Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak rozliczyć środek trwały, który został zakupiony z dotacji.

28 marca 2019

Regionalne i Subregionalne Fundusze Pożyczkowe (cz. 1) - Informacje ogólne

Czy znasz regionalne i subregionalne fundusze pożyczkowe? Dla kogo przeznaczona jest regionalna pomoc?

4 listopada 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów