0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: korekta-vat-ue

Artykuły:

Kiedy składać informację VAT UE?

Podatnicy, przeprowadzający w swojej działalności transakcje z kontrahentami unijnymi, muszą dopełnić pewnych formalności. Jedną z nich jest rejestracja dla celów VAT-UE a drugą składanie informacji podsumowującej VAT-UE. Kiedy składać informację VAT UE?

18 lipca 2022

Kiedy składać deklaracje VAT-UE a kiedy nie?

Deklaracje VAT-UE a prawidłowo mówiąc informacje VAT-UE zobowiązani składać Ci co dokonują transakcji WNT lub świadczą sprzedaż usług lub towarów w UE. Czy wiesz kiedy należy obowiązkowo składać deklaracje VAT-UE a kiedy nie?

4 czerwca 2021

Korekta VAT UE - w jakich przypadkach należy ją złożyć?

W przypadku złożenia informacji podsumowującej VAT-UE zawierającej błędy konieczne jest złożenie korekty. Sprawdź, w jaki sposób powinna zostać wykonana korekta VAT UE oraz czy konieczne jest złożenie wyjaśnień przyczyn składania korekty!

7 grudnia 2020

Deklaracja VAT-UE kiedy należy ją składać?

Jestem płatnikiem VAT-UE. Jak wygląda kwestia składania deklaracji. Czy zerowa deklaracja VAT-UE powinna być składana?

9 lutego 2017

Deklaracja VAT UE a NIP kontrahenta

Chcę przygotować deklarację VAT UE, ale mam problem z transakcją, która ma charakter WNT tj. zakup w Chinach i odprawa na terenie Niemiec.

17 sierpnia 2016

Jak zweryfikować numer VAT zagranicznego kontrahenta?

Przystąpienie do wspólnoty, jaką jest Unia Europejska, wiąże się z możliwością rozszerzenia działalności firmy o kontakty z zagranicznymi kontrahentami.

9 sierpnia 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów