0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: mobbing-w-pracy

Artykuły:

Mobbing - co to jest i jak można go rozpoznać?

Mobbing jest określeniem znanym zarówno pracownikom, jak i pracodawcom. Nie wszyscy jednak potrafią jednoznacznie określić, co ono oznacza. Przeczytaj artykuł, dowiedz się więcej i sprawdź, jak rozpoznać to zjawisko w środowisku zawodowym!

26 stycznia 2023

Zadośćuczynienie za mobbing w pracy – jak pracodawca może się bronić?

Czym jest mobbing w pracy? Jakie rozróżnia się przykłady zachowań wskazujących na mobbing? Jakie pracodawca posiada obowiązki w zakresie mobbingu? I przede wszystkim, jak pracodawca może się bronić przed zarzutem mobbingu w pracy? Przeczytaj i sprawdź!

27 października 2022

Odpowiedzialność pracodawcy za mobbing

Czy za mobbing, bez względu na podmiot, który go stosował, odpowiedzialność zawsze ponosi pracodawca? Czy kodeks pracy reguluje odpowiedzialności pracodawcy za szkody poniesione przez pracowników? Przeczyta i dowiedz się więcej na ten temat!

12 stycznia 2022

Mobbing w pracy – gdzie zgłosić mobbing?

Mobbing w pracy jest często poruszanym zagadnieniem, jednak czy zawsze wiemy, czym jest i jak się objawia? Jakie obowiązki mają pracodawcy w tym zakresie? Gdzie zgłosić mobbing? Sprawdź! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

18 lutego 2020

Mobbing w pracy - jak odróżnić krytykę od nękania?

Mimo, że krytyka w pracy jest dopuszczalna, a czasem nawet konieczna, trzeba wiedzieć gdzie leży granica pomiędzy zwróceniem uwagi pracownikowi a mobbingiem. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, czym jest mobbing i jakie działania nie są uznawane za nękanie.

16 września 2019

Mobbing w pracy - czym jest i gdzie szukać pomocy?

Niestety coraz częściej mamy do czynienia z zastraszaniem i nękaniem w pracy. Czym jest mobbing? Jak go rozpoznać oraz jak sobie z nim radzić? Kto ponosi konsekwencje mobbingu? Odpowiedzi na te pytanie znajdziesz w artykule. Koniecznie przeczytaj!

14 lipca 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów