0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Artykuły z dnia: 2022-08-19

Artykuły:

Nadchodzi jubileuszowa edycja PLNOG! 6-7 września 2022

Już niedługo, bo 6 i 7 września 2022 r. odbędzie się wydarzenie PLONG, czyli8 najstarsza w Polsce telekomunikacyjna konferencja z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami. Dowiedz się więcej i zapisz na wydarzenie już teraz!

19 sierpnia 2022

Diety w podróży służbowej - od czego zależy ich wysokość?

Wysyłanie pracowników w podróż służbową jest wykorzystywane praktycznie w każdej firmie. Pracodawca musi wiedzieć, że pokrywa koszty transportu czy noclegu. Dodatkowo pracodawca wypłaca pracownikowi diety w podróży służbowej. Przeczytaj o tym!

19 sierpnia 2022

Prowadzenie biura rachunkowego - najważniejsze informacje!

Jak rozpocząć prowadzenie biura rachunkowego? Jakie formalne obowiązki muszą zostać spełnione? Przeczytaj o zasadach otwarcia biura rachunkowego, obowiązkach, które ciążą na zakładającym oraz o tym, kto może taką działalność założyć!

19 sierpnia 2022

Sądowe ustanowienie rozdzielności majątkowej - wszystko co warto wiedzieć!

W jakich przypadkach istnieje możliwość starania się o sądowe ustanowienie rozdzielności majątkowej? Kto może żądać ustanowienia rozdzielności i jakie są skutki? Jakie są przesłanki przymusowego ustanowienia rozdzielności majątkowej? Przeczytaj artykuł!

19 sierpnia 2022

Korekta przychodów usług medycznych finansowanych przez NFZ - kiedy ująć?

Kiedy prawidłowo powinna zostać ujęta korekta przychodów usług medycznych finansowanych przez NFZ? Czy prawidłowe jest rozliczenie korekty przychodów usług medycznych finansowanych przez NFZ w dacie faktury korygującej? Przeczytaj w artykule!

19 sierpnia 2022

Wartość początkowa ujawnionego środka trwałego - jak ustalić?

Jak postąpić w razie ujawnienia środka trwałego? Jaka będzie wartość początkowa ujawnionego środka trwałego? Co powinieneś wiedzieć o ujawnieniu środka trwałego na gruncie podatku dochodowego PIT i CIT? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi na pytania.

19 sierpnia 2022

RODO w umowach cywilnoprawnych - dane zleceniobiorcy

Zleceniodawcy mają niekiedy problem, jeśli chodzi o dane osobowe, jakich mogą żądać od zleceniobiorców. Jak wygląda kwestia RODO w umowach cywilnoprawnych? Przeczytaj i dowiedz się jakie dane osobowe można żądać od zleceniobiorcy!

19 sierpnia 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów