0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

W czasie wolnym

W czasie wolnym

Jak wybrać odpowiedni prezent na święta?

Wybór prezentów pod choinkę w trakcie przedświątecznego rozgardiaszu to przepis na katastrofę i kolejne paczuszki ze skarpetkami dla całej rodziny. Jeśli chcesz zaskoczyć najbliższych i wręczyć im piękne, przemyślane prezenty, przeczytaj poradnik.

28 października 2021

W czasie wolnym

Kawowy zastrzyk energii - czym jest coffee nap?

Kawa i sen to dwie rzeczy, które wydają się stać ze sobą w sprzeczności. Bardzo wiele osób spożywa popularny czarny napar właśnie po to, by zapobiec zmęczeniu, senności i uzyskać dodatkowy zastrzyk energii, by móc dalej produktywnie spędzać dzień.

9 czerwca 2022

W czasie wolnym

E-recepty - nowa era służby zdrowia

E-recepty to inaczej recepty wystawione przez Internet. Dzięki nim możesz otrzymać receptę bez osobistego kontaktu z lekarzem. Wystarczy podać w aptece PIN e-recepty oraz PESEL lub pobrać aplikacje, dzięki której kupienie leków będzie jeszcze prostsze.

29 października 2021

W czasie wolnym

Prefabrykowane domy drewniane – rozwiązanie dla zapracowanych osób

Domy drewniane to idealne rozwiązanie dla zapracowanych osób. Budowa takiego domu jest znacznie krótsza i koszty budowy są niższe niż w przypadku domu tradycyjnego - ceglanego. Prefabrykowane domy drewniane jest szybką technologią budowy domu. Sprawdź!

25 czerwca 2022

W czasie wolnym

Arbuz i jego zdrowotne właściwości

Wiele osób nie wyobraża sobie upalnych dni lata bez podjadania orzeźwiającego, soczystego arbuza. Nawadnia on organizm i obniża temperaturę ciała. Pojawia się jednak pytanie czy arbuz ma zdrowotne właściwości? Dowiedz się czytając nasz artykuł!

11 sierpnia 2022

W czasie wolnym

Savoir-vivre obowiązuje zawsze i wszędzie!

Savoir-vivre to zbiór zasad i reguł obowiązujących nie tylko w biznesie, ale także w życiu codziennym. Dotyczą one sposobu zachowania się w danej sytuacji i w określonym miejscu. Jakie to zasady? Na to pytanie znajdziesz odpowiedź w naszym artykule!

18 czerwca 2022

W czasie wolnym

Jak skutecznie zaplanować domowy budżet?

Zastanawiasz się, jak racjonalnie zaplanować domowy budżet, by na koniec miesiąca nie zabrakło Ci pieniędzy? Czy da się zorganizować domowe finanse i wydatki tak, aby zaoszczędzić? Poznaj kilka sposobów oraz narzędzi na zarządzanie funduszami.

10 maja 2022

W czasie wolnym

Ciekawa prezentacja multimedialna - co powinna zawierać?

Prowadząc wykład, musisz być odpowiednio przygotowany. Zastanawiasz się, jak powinna wyglądać idealna prezentacja multimedialna oraz jakie informacje muszą się w niej znaleźć? Przeczytaj artykuł i poznaj elementy dobrej prezentacji.

10 marca 2022

W czasie wolnym

Wczoraj kolega, dziś kierownik - co robić?

Objęcie posady kierowniczej może być bardzo stresujące i wymagające. Zwłaszcza, gdy ze współpracownika nagle stajesz się kierownikiem. Czy wiesz, jak znaleźć idealną granicę pomiędzy: kierownik-kumpel a kierownik szanowany? Sprawdź!

10 marca 2022

W czasie wolnym

Język żyrafy czy język szakala - który stosujesz najczęściej?

Język żyrafy i szakala jest najlepszym zobrazowaniem, jak wygląda nasza komunikacja. Którym językiem posługujesz się na co dzień? Co to oznacza? Jaki ma to związek z porozumieniem bez przemocy? Przeczytaj nasz artykuł, by poznać odpowiedzi na te pytania!

25 lipca 2022

W czasie wolnym

Owoce wspomagające odchudzanie - co warto jeść?

Choć niektórzy radzą, by unikać owoców w czasie diety, warto je jeść, lecz z rozwagą. Niektóre z nich pomagają w zmniejszeniu wagi ciała, dlatego powinno się wzbogacić o nie swój jadłospis. Jakie owoce jeść, kiedy chcemy zgubić wagę? Sprawdź!

25 czerwca 2022

W czasie wolnym

Brak energii po chorobie – jak odzyskać siły?

Brak energii po chorobie nie jest czymś, co powinno nas martwić. Organizm, szczególnie po kuracji antybiotykami, może być nieco osłabiony. Warto więc sprawić, by siły wróciły. Co należy zrobić, aby tak się stało? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

11 kwietnia 2022

W czasie wolnym

Od superdiety do supermózgu - czyli jaka jest najlepsza dieta dla mózgu?

Odżywianie ma wpływ nie tylko na twoje zdrowie fizyczne i samopoczucie, ale także na wydajność mózgu. Włącz do swojej diety odpowiednie produkty i nakarm swój umysł! Dowiedz się, co zawiera dobra dieta dla mózgu oraz jak poprawić koncentrację i pamięć.

30 czerwca 2022

W czasie wolnym

Herbata - jakie są jej zdrowotne właściwości?

Pijemy ją w ogromnych ilościach, niejednokrotnie codziennie, często nie poprzestając na jednej. Zastanawiałeś się jednak, czy herbata jest zdrowa i można ją pić niemal bez ograniczeń? Jakie właściwości ma ten napój? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

25 czerwca 2022

W czasie wolnym

Rozmawianie ze sobą nie musi być oznaką choroby

Kiedy zorientujemy się, że mówiliśmy do siebie, czujemy że zachowujemy się dziwnie i z pewnością nie było to nic dobrego ale czy tak naprawdę jest? Wręcz przeciwnie! Rozmawianie ze sobą może pomóc w wielu przypadkach. Przeczytaj artykuł i sprawdź!

25 czerwca 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów