0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Patronaty

Patronaty

IT w Produkcji i Logistyce - zapraszamy na wydarzenie

Organizowana przez GigaCon konferencja "IT w Produkcji i Logistyce" odbędzie się 26 maja online. Wydarzenie ma za zadanie odpowiedzieć na pytanie o przyszłość rozwiązań kluczowych dla tych sektorów, wskazać bieżące trendy i wyzwania.

21 maja 2022

Patronaty

Google Cloud for Business − spotkanie dla przedsiębiorców w Warszawie

Google Cloud for Business to obowiązkowy punkt w czerwcowym kalendarzu wydarzeń dla wszystkich, którzy chcą poznać tajniki technologii chmurowych Google Cloud.

21 maja 2022

Patronaty

Lunch z e-commerce - zapraszamy na jubileuszową edycje konferencji

Miło nam poinformować, że zostaliśmy partnerem jubileuszowej 5. edycji Konferencji Lunch z e-commerce, organizowanej przez @Ideo Force. Konferencja startuje już w piątek 13 maja 2022 r. o godzinie 10:00. Zapraszamy!

21 maja 2022

Patronaty

Kongres Rady Podatkowej 2022: dyskusje o Polskim Ładzie, procesie legislacyjnym i sytuacji firm

Zapraszamy na Kongres Rady Podatkowej 2022 o Polskim Ładzie, procesie legislacyjnym i aktualnej sytuacji firm.

11 maja 2022

Patronaty

Patronat medialny: IV Kongres MIT Sloan Management Review Polska odbędzie się już 11 i 12 maja

Po raz czwarty odbędzie się jedno z największych wydarzeń biznesowo-technologicznych w Polsce – Kongres MIT Sloan Management Polska. Tegoroczna edycja będzie miała miejsce 11-12 maja w formule online.

4 maja 2022

Patronaty

Patronat medialny: Quo Vadis HR? Wojna, pandemia, migracje, prawo – XIX edycja konferencji kurs na HR

Najbliższa odsłona bezpłatnej konferencji Kursu na HR rozpocznie się już 19 maja 2022 r, o godzinie 9:00 w formie online. Jej motywem przewodnim będzie pytanie: Quo vadis HR? Wojna, pandemia, migracje, prawo.

29 kwietnia 2022

Patronaty

Patronat medialny: Już 21 czerwca 2022 zapraszamy na V edycję Kongresu HR

Po dwóch latach wracamy do formuły stacjonarnej i spotkamy się w Katowicach, aby poruszyć najważniejsze tematy z branży. W programie Kongresu pojawią się prelekcje doświadczonych praktyków, CEO oraz ekspertów HR,

25 kwietnia 2022

Patronaty

Patronat medialny: zapraszamy na wydarzenie IT w administracji!

28 kwietnia 2022 r. zapraszamy na organizowaną przez GigaCon, bezpłatną konferencję IT w Administracji, której celem jest kompleksowe przedstawienie najnowszych tendencji związanych z informatyzacją polskich urzędów i instytucji administracji publicznej.

14 kwietnia 2022

Patronaty

Patronat medialny: Morfologia Sprzedaży - XI Konferencja Menedżerów Sprzedaży

W tym roku obchodzimy dziesiątą rocznicę naszych spotkań z menedżerami sprzedaży i handlowcami – pierwsza konferencja MORFOLOGIA SPRZEDAŻY odbyła się w listopadzie 2012.

7 kwietnia 2022

Patronaty

Patronat medialny: Znamy szczegóły pierwszej edycji konferencji technologicznej Alpha Wolves!

Pierwsza edycja konferencji technologicznej alpha wolves lada chwila! Wśród mówców Alpha Wolves menedżerowie LG Electronics, PwC, Bosch, BNP Paribas i Wayra. Konferencja odbędzie się już 7 kwietnia w Warszawie.

6 kwietnia 2022

Patronaty

Patronat medialny: I ❤ dev – nowa konferencja programistyczna odbędzie się już w maju!

Wszyscy stęskniliśmy się za klimatem programistycznych konferencji. Czas do nich wrócić! Devstyle.pl & sprawny.marketing przygotowują coś wyjątkowego: wydarzenie pełne wiedzy, doświadczenia, pasji i networkingu!

5 kwietnia 2022

Patronaty

Patronat medialny: DevOpsDays zawitają w kwietniu ponownie do Krakowa! Jesteś gotowy na kolejną edycję online?

Już 26-27 kwietnia rusza trzecia krakowska odsłona międzynarodowej konferencji DevOpsDays. Zapowiadają się dwa dni wypełnione praktycznymi prelekcjami na temat DevOps i mnóstwo ciekawych case studies do wysłuchania!

5 kwietnia 2022

Patronaty

Nowy przystanek na branżowej mapie wydarzeń: WhitePress® organizuje w Polsce pierwszą edycję konferencji SEO & Content Camp

SEO & Content Camp to 3 dni branżowej imprezy na najwyższym poziomie, 14 doświadczonych praktyków SEO i content marketingu, twarde dane i najciekawsze case studies ekspertów branży. WhitePress® odbędzie się 5-7 maja w malowniczym resorcie w Szczyrku.

4 kwietnia 2022

Patronaty

I ❤ marketing & technology odbędzie się w maju!

18-20 maja 2022 w Warszawie odbędzie się kolejna edycja kultowej konferencji marketingowej - I ​​❤ marketing & technology. Event odbędzie się stacjonarnie w Multikinie Złote Tarasy, ale można wziąć w nim udział również online.

30 marca 2022

Patronaty

Zdobądź praktyczną wiedzę z zakresu IT

4Developers to największy interdyscyplinarny festiwal technologiczny w Polsce, który zrzesza społeczność IT w jednym miejscu. W tej edycji uczestników czekają wykłady w ramach aż 15 ścieżek tematycznych! Nie możesz tego przegapić!

30 marca 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów