0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

11 wyników dla tematu: elektroniczne-postepowanie-upominawcze

Artykuły:

Nakaz zapłaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym

Nakaz zapłaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym pozwala na szybsze - w porównaniu do trybu zwykłego - wyegzekwowanie należności od dłużnika. Co zrobić, kiedy zostanie przeciwko nam wydany? Na to pytanie odpowiadamy w artykule! Sprawdź, co robić!

16 grudnia 2021

E-sąd - wszystko warto i co musisz wiedzieć

Czy wiesz, że możesz złożyć do sądu pozew o egzekucję długu, nie wychodząc z domu? Tak właśnie działa elektroniczny sąd. Co to takiego e-sąd i kto może z niego skorzystać? Przeczytaj, jak skorzystać z Elektronicznego Postępowania Upominawczego.

26 lutego 2020

Dochodzenie roszczeń z nieopłaconej faktury

Co zrobić kiedy prowadząc działalność gospodarczą natrafimy na nieuczciwego kontrahenta? W jaki sposób odzyskać należności? Dochodzenie roszczeń z nieopłaconej faktury jest możliwe! Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

18 kwietnia 2019

Nakaz zapłaty z e-sądu - jak się przed nim bronić?

Dzięki e-sądowi można w prosty sposób, przez Internet uzyskać sądowy nakaz zapłaty przeciwko dłużnikowi. Pozwany ma 14 dni na zaskarżenie nakazu. Jeśli tego nie zrobi, musi się liczyć z egzekucją komorniczą. Jak zaskarżyć nakaz zapłaty z e-sądu?

11 października 2018

Elektroniczne postępowanie upominawcze, czyli jak działa e-sąd?

Elektroniczne postępowanie upominawcze to dla wielu wciąż nowość i instytucja w polskim sądownictwie, której nie można do końca zaufać. Żeby przełamać tę nieufność, warto dowiedzieć się o e-sądzie czegoś więcej! Więcej informacji w naszym artykule.

4 października 2018

Elektroniczne postępowanie upominawcze a egzekucja z tytułu wykonawczego

Na jakich zasadach działa w Polsce EPU, czyli elektroniczne postępowanie upominawcze? Chcesz wiedzieć, jak przebiega proces egzekucyjny w EPU? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, dlaczego warto korzystać z e-sądu!

6 stycznia 2018

Czym jest elektroniczne postępowanie upominawcze (EPU)?

Elektroniczne postępowanie upominawcze to wciąż stosunkowo nowa instytucja w polskim sądownictwie. Jak dokładnie działa? W jakich sprawach jest właściwy e-sąd? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się na ten temat więcej!

7 września 2017

Czym jest EPU, czyli elektroniczne postępowanie upominawcze?

EPU, czyli elektroniczne postępowanie upominawcze w Polsce istnieje od początku 2010 roku. Chcesz wiedzieć, jak przebiega proces egzekucyjny EPU? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, dlaczego warto przeprowadzić sprawę o zapłatę online!

24 sierpnia 2017

Czy sprawę o zapłatę rozpatrzysz online? EPU- elektroniczne postępowanie upominawcze

E-sąd to platforma dostępna od 2010 roku do prowadzenia spraw o zapłatę. Dzięki niej można przeprowadzić elektroniczne postępowanie upominawcze. Sprawdź, jakie możliwości daje EPU!

20 grudnia 2016

W jaki sposób założyć profil w e-sądzie?

Profil w e-sądzie jest dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorców ceniących swój czas. W razie ewentualnego problemu z dłużnikiem zapewni sprawniejsze rozwiązanie sporu, a dodatkowo całe postępowanie toczyć się będzie w formie elektronicznej. Sprawdź!

15 kwietnia 2016

Co to jest EPU?

Elektroniczne postępowanie upominawcze (EPU) w polskim systemie prawnym obowiązuje od 1 stycznia 2010 roku i pomimo drobnych mankamentów jest podstawowym postępowaniem w zakresie odzyskiwania należności mającym wiele zalet. Przeczytaj!

10 lutego 2015

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów