0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: pakiet-slim-vat-2

Artykuły:

Odliczenie VAT od WNT i importu usług – SLIM VAT 2

W celu uproszczenia rozliczania podatku VAT od wewnątrzwspólnotowego nabycia towaru, importu usług i dostawy towarów wprowadzono zmiany podatkowe w ramach pakietu tzw. SLIM VAT 2. Sprawdź, w jakim okresie możliwe jest odliczenie VAT od WNT!

17 marca 2022

SLIM VAT 2 – jakie zmiany weszły w życie?

SLIM VAT 2 to kolejny pakiet nowelizacji w ramach podatku od towarów i usług, które mają za zadanie uprościć podatnikom rozliczenie VAT w tym zakresie. Według MF Zmiany są odpowiedzią na postulaty przedsiębiorców. Jakie zmiany wniósł SLIM VAT 2? Sprawdź!

5 listopada 2021

SLIM VAT 2 – nowe propozycje w zakresie podatku VAT

Pakiet SLIM VAT miał na celu ułatwienie przedsiębiorcom rozliczania podatku od towarów i usług. Ustawodawca zdecydował się jednak na kolejny pakiet nowelizacji przepisów w ramach SLIM VAT 2, który wprowadza kolejne uproszczenia dla podatników. Sprawdź!

2 listopada 2021

Pakiet Slim VAT 2 już od 1 października! Jest podpis prezydenta

Pakiet Slim VAT 2 jest już podpisany przez prezydenta! Oznacza to kilkanaście zmian dla podatników. Przeczytaj artykuł i dowiedz się co się zmieni i które ze zmian wchodzą w życie już 1 października 2021 roku! Dowiedz się więcej na ten temat!

26 sierpnia 2021

Pakiet SLIM VAT 2 wprowadzi nowe uproszczenia dla przedsiębiorców

26 maja br. resort finansów zaakceptował nowe uproszczenia w ramach pakietu SLIM VAT 2. Pakiet SLIM VAT 2 przyniesie kolejne korzyści dla przedsiębiorców. Czego dotyczyć będą zmiany związane z nowymi uproszczeniami oraz kiedy przepisy wejdą w życie?

28 maja 2021

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów