0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: pue-zus

Artykuły:

PUE ZUS - obowiązkowe od 2023 roku!

Podobno każdy przedsiębiorca ma obowiązek posiadać profil na PUE ZUS. Jak takie konto założyć i w jakim terminie?

28 listopada 2022

Obowiązek posiadania PUE ZUS!

Początek 2023 roku wprowadza kolejne zmiany w rozliczeniach z Zakładem ubezpieczeń społecznych. Od 1 stycznia każdy z przedsiębiorca będzie miał konto na PUE ZUS? Do czego ono służy i czy rzeczywiście jest ona niezbędne? Sprawdź w naszym artykule!

27 września 2022

Wnioski na PUE ZUS – planowana aktualizacja od 31 grudnia

ZUS postawił na intensywne zmiany w okresie epidemii. Niedługo liczne wnioski na PUE ZUS doczekają się swojej aktualizacji. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakich zmian możemy się spodziewać w najbliższym czasie na portalu PUE ZUS!

11 grudnia 2020

Praca zdalna na izolacji jednak niemożliwa!

Czy pracownik może pracować zdalnie podczas izolacji? W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej pytań dotyczących tego zagadnienia. Jednak praca zdalna na izolacji nie została uregulowana prawnie, dlatego budzi tak wiele wątpliwości. Przeczytaj!

18 listopada 2020

Tarcza Antykryzysowa 3.0 – nowe wnioski na PUE ZUS!

Nowe wnioski na PUE ZUS są dostępne już od 26 maja. Jakie wnioski uległy aktualizacji? Co zostało w nich zmienione? Jakie dodatkowe zmiany wprowadzono na PUE ZUS związane ze świadczeniem postojowym? Sprawdź w naszym artykule!

27 maja 2020

Szybsza weryfikacja wniosków ZUS i pierwsze przelewy z tarczy już 15 kwietnia!

Od 1 kwietnia przedsiębiorcy mogą korzystać ulg jakie daje tarcza antykryzysowa. Konieczne jest jednak złożenie odpowiednich wniosków do ZUS. Szybsza weryfikacja wniosków ZUS umożliwi sprawniejsze wypłaty dla przedsiębiorców. Przeczytaj więcej!

14 kwietnia 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów