0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: wynagrodzenie-postojowe

Artykuły:

Jak obliczać wynagrodzenie postojowe, nocne i za czas zwolnienia od pracy?

Pracownikowi przysługuje wynagrodzenie według zasad ustalonych w umowie o pracę. Jak obliczać wynagrodzenie postojowe, jak za pracę w nocy a jak za czas zwolnienia od pracy? O czym pamiętać, aby poprawnie wyliczyć pensje pracowników? Sprawdź!

3 lutego 2023

Kiedy przysługuje i jak wyliczyć wynagrodzenie za przestój w pracy ?

Pracownikowi przysługuje wynagrodzenie za przestój w pracy, jeżeli przestój nastąpił z przyczyn niezależnych od pracownika, choć pozostaje w gotowości do pracy i dyspozycji pracodawcy. Jak wyliczyć wynagrodzenie za czas przestoju? Przeczytaj i sprawdź!

5 października 2022

Kiedy pracodawca może wypłacić wynagrodzenie postojowe?

W każdym przedsiębiorstwie może zdarzyć się nieplanowana przerwa w toku pracy. Czy w takiej sytuacji pracownikowi przysługuje pensja za czas przestoju? Odpowiadamy w naszym artykule! Przeczytaj i dowiedz się, jak należy ustalić wynagrodzenie postojowe.

13 września 2022

Wnioski do wypłaty świadczeń z tarczy antykryzysowej tylko do 10 czerwca!

Nie wszyscy zdaja sobie sprawę, że 10 czerwca mija termin na złożenie wniosków, aby móc skorzystać z wypłaty świadczeń z tarczy antykryzysowej. Sprawdź czy możesz skorzystać z pomocy rządu i jaki formalności należy dopełnić!

10 czerwca 2021

Przestój w firmie przez koronawirusa

Pracodawca, który nie ma możliwości powierzenia pracy zdalnej, może zdecydować się na zamknięcie zakładu pracy. Czy przestój w firmie przez koronawirusa oznacza brak wynagrodzenia dla pracowników? Przeczytaj i sprawdź ile zarobi pracownik w tej sytuacji.

18 marca 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów