0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Ostatnie artykuły autora:

Windykacja

Bankowy Tytuł Egzekucyjny został zlikwidowany

Klienci, którzy wpędzili się w długi przez opcje walutowe lub inne kredyty, wreszcie mogą odetchnąć. Z przepisów zniknął Bankowy Tytuł Egzekucyjny. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź nowelizacje, które zostały wprowadzone odnośnie BTE!

2 lutego 2022

Windykacja

Dziedziczenie długów spadkowych po nowelizacji kodeksu cywilnego

Jak wygląda dziedziczenie długów spadkowych po nowelizacji z dnia 18 października 2015 roku? Czym różni się proste przyjęcie spadku od przyjęcia spadku z dobrodziejstwem inwentarza? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

12 grudnia 2021

Windykacja

Prawo doręczenia pism - szerokie omówienie

Jeden z najistotniejszych elementów prawidłowego przebiegu postępowania cywilnego stanowią doręczenia dokumentów. Co w przypadku gdy nie odbierze się pisma osobiście? Dowiedz się, co zrobić, żeby doręczenia pism nie okazały się fikcją!

23 marca 2020

Windykacja

Bankowy tytuł egzekucyjny niezgodny z prawem

Czy Bankowy Tytuł Egzekucyjny nadal ma taką samą moc prawną jak tytuł wykonawczy? Od 2016 bankowy tytuł egzekucyjny nie straszy już klientów. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, co w tej sprawie orzekł Trybunał Konstytucyjny!

26 listopada 2020

Windykacja

Egzekucja z domeny internetowej - czy jest to możliwe?

Domeny internetowe potrafią osiągnąć ogromne wartości, stając się w ten sposób istotnym składnikiem majątku osoby, której przysługują prawa z rejestracji. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, czy możliwa jest egzekucja z domeny internetowej!

23 stycznia 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów