0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Oprogramowanie dla biur rachunkowych

Nasz ekspert:
Artykuły autora

Wielkość tekstu:

Prowadzący biura rachunkowe w dobie rozwiniętego Internetu nie mogą sobie pozwolić jedynie na tradycyjne prowadzenie księgowości. Dzisiejsza księgowość, aby była sprawna musi zadbać o łatwy w obsłudze system.

Automatyzacja operacji

Ogromne możliwości daje MojeBiuro24

Jest to prosty w obsłudze program, który pozwoli pracować szybciej, a biuro które korzysta z takiego systemu będzie bardziej skuteczne. Dzięki automatyzacji części operacji praca będzie przede wszystkim łatwiejsza i dużo bardziej efektywna. Co ważne, system pozwala na bezpośrednie łączenie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i Urzędem Skarbowym. Nie trzeba tracić czasu na drukowanie i wysyłanie deklaracji drogą tradycyjną. System jest zgodny z najnowszymi przepisami. Stale rozwija się i dostosowuje do wymogów narzucanych przez ministerstwo.

 Bezpłatna aktualizacja

Użytkownicy systemu nie muszą także martwić się o aktualizację oprogramowania. Otrzymują ją bowiem w pakiecie, zupełnie bezpłatnie. Dane przechowywane w systemie są odpowiednio zabezpieczone zgodnie z obowiązującym prawem. W trosce o dobro danego biura codziennie jest sporządzana kopia bezpieczeństwa systemu. Oprogramowania jest przede wszystkim zgodne z ustawą o ochronie danych osobowych. Każdy klient korzystający z oprogramowania MojeBiur24 może liczyć ponadto na wsparcie ekspertów dzięki dostarczaniu profesjonalnych artykułów z dziedziny księgowości podatków, prawa pracy, kadr oraz prawa gospodarczego.

Ćwierć miliona zadowolonych użytkowników

Dzięki oprogramowaniu MojeBiuro24 biuro rachunkowe może fakturować, prowadzić księgowość podatkową, ewidencje środków trwałych, ewidencje przebiegu pojazdów, wystawiać e-Deklaracje, e-ZUS, Jednolity Plik Kontrolny, przeprowadzić analizy i sporządzić raporty.

Z oprogramowania MojeBiura24 dotychczas skorzystało 215 tysięcy użytkowników. MojeBiuro24 funkcjonuje w przestrzeni księgowości już 13 lat. Dzięki oprogramowaniu zostało wysłane milion e-deklaracji i wystawiono 41 milionów faktur. 

 

 

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów