0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Marketing internetowy

Marketing internetowy

Prowadzenie bloga pomaga w pozycjonowaniu strony internetowej

Prowadzenie bloga w Polsce najczęściej wykonywane jest pod wpływem impulsu czy nudy, choć trend ten powoli ulega przekształceniu. Prowadzenie bloga to doskonała alternatywa do znalezienia swojego miejsca w sieci i wypowiadanie się na różne życiowe tematy.

4 grudnia 2019

Marketing internetowy

Content marketing - co to jest i jak to funkcjonuje?

Nie wystarcza już tradycyjne pozycjonowanie stron, oparte przede wszystkim na wymianie linków oraz wpisach do przeróżnych katalogów. Ważną rolę zaczęła odgrywać treść, która znajduje się na stronach internetowych. Tak działa content marketing!

1 września 2016

Marketing internetowy

Facebook ułatwia organizowanie konkursów na osi czasu

Dla firm organizowanie konkursów na osi czasu profilu przedsiębiorstwa będzie łatwiejsze i zgodnie z regulaminem. Facebook ogłosił informację, że rezygnuje z szeregu obostrzeń i zezwala na prowadzenie konkursów przy wykorzystaniu „Lubię to!”.

21 sierpnia 2016

Marketing internetowy

Marketing mobilny w działalności gospodarczej

Marketing mobilny to szereg działań kształtujących świadomość marki i zachęcających do wyboru konkretnego produktu przy wykorzystaniu elektronicznej drogi kontaktu. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się na ten temat więcej!

21 sierpnia 2016

Marketing internetowy

E-mail marketing (mailing) w przedsiębiorstwie

Wysyłanie wiadomości reklamowych za pośrednictwem poczty elektronicznej to jedna z najpopularniejszych metod dotarcia do klienta z najnowszą ofertą przedsiębiorstwa. Warto przygotować mailing poprawnie, aby nie został potraktowany jako spam .

2 grudnia 2020

Marketing internetowy

Google+, Facebook - serwisy społecznościowe warte uwagi

Coraz więcej przedsiębiorców wykorzystuje serwisy społecznościowe takie jak Facebook czy Google+ do promowania swojej firmy. Jest to nowoczesna forma pozyskiwania klientów, która posiada wiele zalet oraz nie wymaga nakładów pieniężnych.

1 września 2016

Marketing internetowy

Pozycjonowanie to nie tylko Google

Każda nowoczesna firma, wychodząc naprzeciw wymogom doby Internetu, zdecydowanie stawia na marketing internetowy, do którego można zaliczyć pozycjonowanie. Ten zabieg stał się jednym z elementów decydującym o promocji firmy.

24 sierpnia 2016

Marketing internetowy

Dobra domena internetowa – dlaczego jest tak ważna?

Nie dziwi nikogo fakt, że w dzisiejszych czasach Internet jest jedną z ważniejszych form promocji i autokreacji. W wirtualnym świecie dana firma dociera do znacznie większego grona odbiorców, niż ma to miejsce w realnym świecie.

8 stycznia 2019

Marketing internetowy

Branding – dlaczego marka jest tak ważna i co wnosi do Twojej firmy?

Każdej firmie zależy przede wszystkim na tym, żeby być rozpoznawalną na rynku, wybić się i skupić na sobie uwagę jak największej ilości konsumentów. Przedsiębiorca musi wykreować swoją markę tak, by była wyjątkowa, a do tego lubiana.

13 grudnia 2021

Marketing internetowy

Przesyłanie faktur w formie elektronicznej

Jeżeli przedsiębiorca ma zamiar skorzystać z przekazu faktur w formie elektronicznej, a nie papierowej, do tej pory musiał zastosować się do rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 14 lipca 2005 r.

17 lipca 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów