0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: csr

Artykuły:

CSR firmy - w jakim stopniu wpływa na pracowników?

Wśród wielu modeli zarządzania firmą jednym z najlepszych jest zarządzanie przez wartości, czyli CSR. Na czym dokładnie polega? Czy działa i jakie przynosi korzyści? Jakie zasady obowiązują w modelu zarządzania CSR? Dowiesz się, czytając nasz artykuł.

2 maja 2018

Eco marketing - stwórz zieloną kampanię!

Nie ma wątpliwości co do tego, że ochrona środowiska naturalnego jest niezwykle istotna. Ludzie zwracają coraz większą uwagę na działania firm w tej kwestii. Czym jest eco marketing, jakie przynosi efekty i jakie firmy go stosują? Przeczytaj nasz artykuł!

13 marca 2018

CSR - wpływ społecznej odpowiedzialności biznesu na przedsiębiorstwo

Czy przedsiębiorcy mają większe zobowiązania wobec społeczeństwa niż zwykli obywatele? Różne krążą na ten temat opinie, jednak wielu wielkich przedsiębiorców czuje odpowiedzialność za przestrzeń społeczną i inwestuje w nią - tak właśnie realizuje się CSR!

8 lutego 2018

CSR i HRM - jakich obszarów zarządzania dotyczą?

Koncepcje zarządzania CSR i HRM mają znaczący wpływ na odnoszenie sukcesów przez firmy. Kluczową rolę w tych metodach odgrywają ludzie, zarówno pracownicy, jak i społeczeństwo. Sprawdź, na czym polegają i jakie korzyści przynosi ich wdrożenie.

9 sierpnia 2017

Firmowy wolontariat – pomoc potrzebującym, korzyść dla przedsiębiorcy

Kampanie dobroczynne drogą do sukcesu przedsiębiorstwa!

19 września 2014

Strategia CSR a konkurencyjność firmy

Przedsiębiorcy coraz chętniej decydują się na prowadzenie polityki społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR - Corporate Social Responsibility), która polega na uwzględnianiu oddziaływania ich firmy na społeczeństwo oraz środowisko. Dowiedz się więcej!

1 grudnia 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów