0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

4 wyniki dla tematu: domena-internetowa

Artykuły:

Domena internetowa - sposoby ochrony oraz zagrożenia

Obecnie to Internet jest największą oraz najważniejszą platformą marketingową. Konsumenci nie zdają sobie sprawy z procesów tam działających, podejmując lekkomyślne decyzje. W artykule omówimy czym jest domena internetowa oraz w jaki sposób ją chronić

24 czerwca 2022

Wykupiłeś domenę internetową, ale czy jesteś jej właścicielem? Dlaczego warto i jak chronić domenę z prawnego punktu widzenia?

Obecnie dla firmy bardzo ważna jest jej strona internetowa. Niestety wiąże się z tym wiele możliwych zagrożeń. Od kogo można wykupić domenę? Czym jest Cyberwildcatting? Przeczytaj i sprawdź w jaki sposób powinna być chroniona domena internetowa.

14 kwietnia 2021

Sprzedaż domeny internetowej – rozliczenie z tytułu podatku PIT i VAT

Sprzedaż domeny internetowej nie jest tak prosta jak mogłoby się wydawać. Dowiedz się, jak należy rozliczyć taką transakcję oraz jak przebiega zarówno z punktu widzenia przedsiębiorcy jak i osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej.

9 października 2019

Nazwa domeny - jak wybrać adres strony internetowej?

Własna strona internetowa to konieczność dla firmy w dobie rozwoju internetu. Jak nazwa domeny wpływa na jej wizerunek? Czym warto kierować się przy wyborze domeny, a jakich błędów unikać? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

28 marca 2018

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów