0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

4 wyniki dla tematu: infografika

Artykuły:

Obrazkowy storytelling - jak opowiedzieć historię jednym zdjęciem?

Historia marki czy też produktu opowiedziana tylko jednym obrazkiem - czy to możliwe? Dla wielu marketingowców jest to spore wyzwanie. Na czym więc polega obrazkowy storytelling? Jak się do tego zabrać i jakie cechy powinien posiadać dobry storytelling?

13 kwietnia 2018

Infografiki - jak je tworzyć samodzielnie?

Aby tworzyć infografiki nie trzeba być profesjonalistą czy doświadczonym grafikiem. Wbrew pozorom przekaz kluczowych informacji w ładnej oprawie graficznej nie jest tak trudny w wykonaniu, jakby mogło się wydawać. Sprawdź, jak zaprojektować infografikę!

26 marca 2018

Infografika - jak atrakcyjnie zobrazować treść?

Chcesz zobrazować jakiś przekaz? Myślisz o przekazaniu trudnych danych liczbowych w formie grafiki, ale nie masz wystarczającego budżetu? Sprawdź, czym jest infografika oraz z jakich programów i stron można je bezpłatnie pobrać! Odpowiedź w artykule!

5 marca 2018

Infografika skuteczną metodą przyciągania uwagi

Aby klient zatrzymał wzrok na reklamie, musi ona przedstawiać coś, co go zainteresuje. Coraz bardziej popularna w marketingu i reklamie staje się infografika. Zobacz, czym właściwie są, jak działają oraz jak wykorzystać drzemiący w nich potencjał.

15 lutego 2018

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów