0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: skrocenie-okresu-wypowiedzenia

Artykuły:

Zatrudnienie pracownika a okres wypowiedzenia - czy to możliwe?

Pracownik, który kończy współpracę z jednym pracodawcą najczęściej szuka lub już ma nową ofertę pracy. Czy możliwe jest zatrudnienie w okresie wypowiedzenia? Nowe zatrudnienie a okres wypowiedzenia - dowiedz się więcej na ten temat!

23 maja 2024

Skrócenie okresu wypowiedzenia umowy o pracę

Skrócenie okresu wypowiedzenia umowy o pracę jest możliwe zarówno jako jednostronna decyzja pracodawcy, jak i za porozumieniem stron. Kiedy można skrócić ten okres i na jakich warunkach? Czy należy się za to odszkodowanie? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

8 maja 2024

Okres wypowiedzenia umowy o pracę na czas nieokreślony lub określony – art. 36 kp

Długość okresu wypowiedzenia jest regulowana przez art. 36 kp i zależy od czasu zatrudnienia u danego pracodawcy. W jaki sposób można rozwiązać umowę o pracę? Ile wynosi okres wypowiedzenia dla umów na czas określony i nieokreślony? Przeczytaj!

29 sierpnia 2022

Skrócenie okresu wypowiedzenia i zwolnienie z obowiązku świadczenia pracy

Skrócenie okresu wypowiedzenia oraz zwolnienie z obowiązku świadczenia pracy w okresie wypowiedzenia są instytucjami prawnymi, dzięki którym strony stosunku pracy mogą szybciej zakończyć współpracę. kiedy jest to możliwe? Przeczytaj artykuł i sprawdź to!

5 lipca 2022

Połowa okresu wypowiedzenia – termin odrzucenia warunków wypowiedzenia zmieniającego

Bywają sytuacje, że pracownicy mają 3 miesięczne okresy wypowiedzenia. Jak ustalić, kiedy przypada połowa okresu wypowiedzenia zmieniającego? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na temat wypowiedzenia zmieniającego oraz sposobu jego liczenia!

6 kwietnia 2022

Skrócenie okresu wypowiedzenia - poznaj swoje prawa

Skrócenie okresu wypowiedzenia jest możliwe tylko w konkretnych przypadkach. Może nastąpić to jednostronnie przez pracodawcę, albo na podstawie porozumienia stron. Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się, jakie warunki muszą zostać spełnione!

5 kwietnia 2019

Skrócenie okresu wypowiedzenia - kiedy jest możliwe?

Skrócenie okresu wypowiedzenia może mieć miejsce w ściśle określonych przypadkach. Poznaj warunki, jakie musi spełnić pracodawca. Dowiedz się więcej o wysokości odszkodowania i sposobie wypełniania świadectwa pracy w tym przypadku. Zobacz!

5 września 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów