0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: ulga-internetowa

Artykuły:

Ulga za internet w rozliczeniu zeznania rocznego

Ulga za internet to przywilej podatnika o jaki może on pomniejszyć dochód przy rozliczaniu rocznej deklaracji podatkowej. Dowiedz się, kto i w jakich sytuacjach może skorzystać z tej ulgi. Przeczytaj również, jak uwzględnić ją w zeznaniu podatkowym!

23 stycznia 2023

Ulga na internet - jak wykazać w zeznaniu rocznym?

W rocznych rozliczeniach podatku dochodowego po spełnieniu określonych warunków podatnicy mogą skorzystać z licznych ulg obniżających dochód podlegający opodatkowaniu. Dowiedz się, ile wynosi oraz komu przysługuje ulga na internet w zeznaniu rocznym!

20 stycznia 2023

Ulga na internet – planowane zmiany w sposobie odliczenia

Ulga na internet obecnie ustalana jest przez ściśle określone warunki wskazane w ustawie. Do sejmu trafił jednak projekt ustawy o PIT zakładający zmiany w sposobie odliczenia ulgi internetowej. Sprawdziliśmy, jakie założenia przewiduje projekt ustawy!

15 lipca 2021

Ulga na internet – czy okres jej obowiązywania będzie wydłużony przez MF?

Ministerstwo Finansów w odpowiedzi na apel w sprawie rozszerzenia ulgi na internet przedstawiło swoje stanowisko. Czy ulga na internet będzie przysługiwać szerszej grupie podatników w dłuższym okresie? W artykule przedstawiamy stanowisko resortu finansów!

12 kwietnia 2021

Ulga internetowa – czy po kilku latach można ją ponownie odliczyć?

Według obowiązujących regulacji ulga internetowa może być odliczona jedynie w dwóch następujących po sobie latach. Co w sytuacji, gdy wykorzystana została wiele lat temu? Czy można z niej ponownie skorzystać? Poznaj zasady odliczenia ulgi internetowej!

12 lutego 2021

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów