0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: umowa-o-swiadczenie-uslug-ksiegowych

Artykuły:

Polityka cenowa w biurze rachunkowym - jak poinformować klientów o podwyżkach?

Polityka cenowa w biurze rachunkowym - jak ją ustalić i na co zwrócić uwagę? Jak skutecznie poinformować klientów o podwyżkach cen za usługi księgowe, by zrozumieli ich konieczność ? Więcej informacji przeczytasz w naszym artykule!

18 czerwca 2024

Pierwsze spotkanie z klientem w biurze rachunkowym – co należy przygotować i jak je przeprowadzić?

W momencie, gdy dopiero zaczyna się działalność księgową, jedną ze stresujących sytuacji może być pierwsze spotkanie z klientem w biurze rachunkowym. Na co należy zwrócić uwagę i jak odpowiednio przygotować się do spotkania? Przeczytaj i dowiedz się!

13 czerwca 2024

Rozwiązanie umowy z biurem rachunkowym - darmowy wzór do pobrania

Biuro rachunkowe lub też klient biura rachunkowego może złożyć pismo o rozwiązanie umowy na świadczenie usług księgowych. Przeczytaj w artykule, jak wygląda rozwiązanie umowy z biurem rachunkowym oraz pobierz darmowy wzór w formacie PDF bądź DOCX!

3 lutego 2023

Umowa o świadczenie usług księgowych - wzór z omówieniem

Umowa o świadczenie usług księgowych zawierana jest między przedsiębiorcą a podmiotem, który świadczy usługi księgowe. Od postanowień umowy zależy zakres prowadzenia spraw. Pobierz darmowy wzór umowy o świadczenie usług księgowych w formacie PDF lub DOCX.

14 maja 2022

Umowa biura rachunkowego z klientem – na co zwrócić uwagę?

Dowiedz się, jakie elementy musi zawierać dobra i bezpieczna umowa biura rachunkowego z klientem! Zabezpiecz swoje biuro jak również zwróć uwagę na interes klienta również w przypadku gdy umowa zawierana jest w formie ustnej!

25 października 2021

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów