0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: wyposazenie

Artykuły:

Wyposażenie - wszystko co warto wiedzieć

Wyposażenie to sprzęty, przedmioty i urządzenia, związane z prowadzoną działalnością gospodarczą, niezaliczone do środków trwałych. Wydatki poniesione na nabycie wyposażenia mogą zostać zaliczone bezpośrednio do kosztów podatkowych. Przeczytaj i sprawdź!

28 kwietnia 2023

Wyposażenie - likwidacja i wycofanie z działalności

Wyposażenie wykorzystywane w działalności gospodarczej może ulec kradzieży, likwidacji lub wycofaniu na cele prywatne przedsiębiorcy. Każde z tych zdarzeń niesie jednak za sobą określone konsekwencje podatkowe. Dowiedz się jakie czytając nasz artykuł!

22 grudnia 2020

Przekazanie prywatnego majątku na cele firmowe - czy warto?

Przekazanie prywatnego majątku na cele firmowe - jak to prawidłowo zrobić oraz jakie korzyści płyną z takiego rozwiązania? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się czy przekazany prywatny majątek, to środek trwały czy wyposażenie?

7 maja 2019

Czym jest wyposażenie i jak je księgować?

Czym jest wyposażenie? Czym jest ewidencja wyposażenia i jakie są jej elementy? Jak prawidłowo zaksięgować wyposażenie? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się wszystkiego o wyposażeniu oraz jak zaksięgować je w systemie wfirma.pl.

25 kwietnia 2019

Firmowe wyposażenie a rozliczenie kosztów

Każdy marzy o pięknym, dobrze prosperującym biurze i wielu zadowolonych klientach. Zachęć ich zadbanym i dobrze wyposażonym biurem. Czy firmowe wyposażenie może zostać zaliczone do kosztów uzyskania przychodów? Dowiedz się więcej czytając nasz artykuł!

24 lutego 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów