0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: zaklad-pracy-chronionej

Artykuły:

Zakładowy fundusz rehabilitacji osób niepełnosprawnych – zasady działania

Zakładowy fundusz rehabilitacji osób niepełnosprawnych ma charakter wewnątrzzakładowy tworzą pracodawcy, którzy mają status zakładu pracy chronionej. Jakie są obowiązki pracodawcy prowadzącego zpch? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

25 lipca 2022

Czym jest zakład pracy chronionej?

Aby utworzyć zakład pracy chronionej konieczne jest spełnienie określonych warunków. Jednym z nich jest wskaźnik zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami. Jakie jeszcze wymogi stawiają przed pracodawcą przepisy? Odpowiedź znajdziesz w artykule!

25 lipca 2022

Zakład pracy chronionej – jak go założyć i co warto o nim wiedzieć?

Jakie wymagania musi spełnić firma, która chce założyć zakład pracy chronionej? Kto przyznaje taki status? Jakie prawa i obowiązki ma pracodawca? Czy może starać się o dofinansowanie wynagrodzeń pracowników? Odpowiedzi znajdziesz w artykule!

22 kwietnia 2022

PFRON - jaka wysokość dofinansowania dla firm?

Czym dokładnie jest PFRON? Jaka jest wysokość dofinansowania? Jakie warunki należy spełnić, by uzyskać dodatkowe środki pieniężne? Jakie są korzyści z zatrudniania osób niepełnosprawnych? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedzi na te i inne pytania!

17 listopada 2021

Zwolnienia podatkowe dla zakładów pracy chronionej

Zakład pracy chronionej to status, którego uzyskanie wymaga spełnienia kilku warunków. Uzyskanie tego statusu wiąże się z korzyściami, takimi jak ulgi podatkowe. Poznaj rodzaje zwolnień podatkowych dla zakładu pracy chronionej!

16 września 2021

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów