0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: zerowy-pit

Artykuły:

Zerowy PIT w miesiącu ukończenia 26 lat - jak wygląda rozliczenie?

Ulga jaka jest zerowy PIT dla młodych, ma na celu zwiększenie zarobków, osób które dopiero zaczynają swoje doświadczenie na rynku pracy. Czy warto skorzystać z tej ulgi? Jak rozliczyć zerowy PIT w miesiącu ukończenia 26 lat? Przeczytaj artykuł!

20 marca 2023

Pracodawca pobiera podatek od PIT-0 – co robić?

PIT-0 jest zwolnieniem podatkowym dla osób, które nie ukończyły 26 roku życia i osiągają przychody za wykonywaną pracę. Pozwala on uzyskać im wyższe wynagrodzenie. Co jednak, jeśli pracodawca nie stosuje się do zwolnienia i pobiera podatek? Sprawdź u nas!

3 sierpnia 2022

Zerowy PIT – w jakich sytuacjach należy składać deklaracje podatkowe?

Zdarza się, że podatnik mimo uzyskiwanego dochodu nie odprowadził od niego podatku. Czy w takiej sytuacji mamy obowiązek rozliczyć się przed urzędem skarbowym? Sprawdziliśmy, czy zerowy PIT zobowiązuje podatnika do złożenia rocznego zeznania podatkowego!

14 kwietnia 2022

Premier obiecuje zerowy PIT dla stażystów i praktykantów!

Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział zerowy PIT dla stażystów i praktykantów! Kto będzie mógł z niego skorzystać? Czy będą mogły z niego skorzystać osoby do 26. roku życia? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, co to za propozycja!

24 września 2020

Zerowy PIT na młodych pracowników oraz wyższy KUP - rewolucyjne zmiany

Już od października 2019 roku rząd planuje wprowadzić ulgę “Bez PIT dla młodych”, który jest częścią tzw. piątki Kaczyńskiego. Dowiedz się, kogo będzie obowiązywać zerowy PIT, jakie należy spełnić warunki oraz czy zmiana będzie korzystna dla pracodawców?

13 czerwca 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów