0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Program do prowadzenia magazynu online - przez rok za 0zł

Wielkość tekstu:

Czytelnicy Poradnika Przedsiębiorcy mają okazję skorzystać z limitowanej oferty, dzięki której przez rok będą mogli korzystać z programu do prowadzenia magazynu online za darmo. Specjalnie dla naszych czytelników udostępniamy kod rabatowy, który upoważnia do użytkowania programu magazynowego w ramach oprogramowania chmurowego wFirma.

System pozwala na zarządzanie magazynem z dowolnego miejsca, dla nieograniczonej liczby użytkowników, tylko przy użyciu urządzenia z dostępem do internetu.  

Dzięki funkcjom programu do zarządzania magazynem: wystawisz każdy rodzaj faktury sprzedaży w aż 9 językach, z własnym logo i w 8 szablonach, do wyboru we wszystkich walutach z poprawnym wyliczeniem różnic kursowych i podatku VAT. Możesz zarządzać najważniejszymi sprawami w firmie: za pośrednictwem CRM będziesz miał stały kontakt z klientami, dzięki opcji szybkich płatności pieniądze od klientów otrzymasz od ręki, a najważniejsze dokumenty magazynowe będą generowane automatycznie.  

Co zrobić, by rozpocząć darmowy rok dostępu do programu? 

  1. Skopiuj kod rabatowy: MAGAZYNZADARMO

  2. Wpisz go na stronie https://wfirma.pl/rejestracja-przez-kody i załóż konto w systemie wFirma. 

  3. Korzystaj z systemu za darmo przez rok!

 

Co oferuje program do prowadzenia magazynu online?

System jest odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorców, którzy prowadzą sprzedaż magazynową. Zarządzaj produkcją, kontroluj przesunięcia magazynowe, obsługuj zamówienia hurtowe i detaliczne, prowadź dropshipping, a dzięki integracji z największymi platformami e-commerce, jak Allegro czy eBay zautomatyzujesz swoją sprzedaż, osiągając maksymalne zyski. To tylko część z wielu przemyślanych funkcji do prowadzenia twojego biznesu.  

Odpowiednio zarządzany biznes wymaga zaawansowanych narzędzi. Wypróbuj program magazynowy online wFirma i korzystaj za darmo przez rok!

Szczegółowe zasady korzystania z promocji określa Regulamin

 

 

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów