0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Rozwój osobisty

Rozwój osobisty

Introwertyk i ekstrawertyk. Sprawdź, kto lepiej radzi sobie w pracy!

Nauka wyróżnia dwie główne osobowości człowieka - ekstrawertyka i introwertyka. Mają one odmienne cechy i stoją na dwóch przeciwległych biegunach. Czym charakteryzuje się ekstrawertyk, a czym introwertyk? Kto lepiej radzi sobie w pracy? Dowiedz się!

12 kwietnia 2022

Rozwój osobisty

Staż - czym jest i jakie daje korzyści?

Staż jest doskonałą formą zdobycia doświadczenia zawodowego. Jeśli chcesz wzbogacić swoje CV, a jesteś osobą bezrobotną może być to dla Ciebie możliwość wykazania się w oczach właściciela firmy i być może nawiązania trwałej współpracy w przyszłości.

13 sierpnia 2022

Rozwój osobisty

Etat czy własna działalność - co wybrać?

Zarówno praca na etacie, jak i własny biznes mają swoje wady i zalety. Co jest bardziej opłacalne: etat czy własna działalność gospodarcza? Co będzie lepsze dla Ciebie? Prezentujemy kryteria, które mogą pomóc w znalezeniu optymalnego rozwiązania.

24 kwietnia 2022

Rozwój osobisty

Czym jest siła napędowa kariery - poznaj jej oblicza

Sukces zawodowy osiągają osoby, które posiadają cechy charakteru pomocne w realizowaniu celów. Utalentowani pracownicy, którzy wątpią w swoje możliwości, prawdopodobnie nie zajdą daleko. Sprawdź, na czym polega siła napędowa kariery i jakie są jej oblicza

25 czerwca 2022

Rozwój osobisty

Jak stać się rozpoznawalnym w swojej branży?

Na wciąż rozwijającym się rynku nie wystarczy już tylko mieć dobry produkt i wyjątkowe umiejętności, obecnie oprócz tego liczy się także popularność i rozpoznawalność marki przez nas reprezentującej. Jak stać się rozpoznawalnym w swojej branży? Sprawdź!

3 kwietnia 2020

Rozwój osobisty

Walka ze stresem – jakie metody występują?

Stres jest niemalże codziennością dla wielu z nas. I choć jego małe ilości są mobilizujące, im go więcej, tym czujemy się gorzej. Dlatego też kluczowa może być odpowiednia walka ze stresem – metody przedstawiamy w naszym artykule!

25 czerwca 2022

Rozwój osobisty

Inteligencja emocjonalna w biznesie - czy jest ważna?

Któż nie chciałby odnieść sukcesu, osiągając zamierzone cele. Okazuje się, że inteligencja emocjonalna to zdolność, która zdecydowanie w tym pomaga. Jakie są jej poszczególne składniki i jak ją rozwijać każdego dnia? Odpowiedź znajdziesz w artykule.

17 stycznia 2022

Rozwój osobisty

Umiejętności organizacyjne – dlaczego są ważne?

Umiejętności organizacyjne są częstym wymaganiem w ogłoszeniach o pracę. Czy rzeczywiście są tak ważne? Co się na nie składa? Dlaczego warto zwracać uwagę na kompetencje miękkie? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

25 czerwca 2022

Rozwój osobisty

Wypalenie zawodowe – jakie są sposoby na zapobieganie?

Wypalenie zawodowe to wyczerpanie spowodowane najczęściej pracą, w której ma się kontakt z innymi ludźmi. Jak się ono objawia? Co oznacza? Czy jeżeli chodzi o wypalenie zawodowe zapobieganie jest w jakimś stopniu możliwe? Podpowiadamy w artykule!

1 listopada 2020

Rozwój osobisty

Perfekcjonizm pracownika – dar czy przekleństwo?

Jesteś perfekcjonistą? Sprawdź, czy perfekcjonizm jest chorobą, czy pożądaną cechą! Czy zawsze prowadzi do nadmiernego dążenia do ideału? A może jest darem, który warto w sobie pielęgnować? Dowiedz się, jak postrzegany jest perfekcjonizm pracownika.

21 listopada 2019

Rozwój osobisty

Symptomy wypalenia zawodowego - jakie wyróżniamy?

Jesteś chronicznie zmęczony? Czujesz się źle psychicznie i fizycznie? Nie masz siły i motywacji, by pracować? Być może są to symptomy wypalenia zawodowego. Nie warto ich lekceważyć! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

25 czerwca 2022

Rozwój osobisty

Przekwalifikowanie zawodowe – jak się przygotować?

Zdarzyć się może, że zacznie nam chodzić po głowie, jak zmęczeni i niezadowoleni jesteśmy z tego, co robimy. Jednym z rozwiązań takiej sytuacji jest przekwalifikowanie zawodowe. Czy warto skakać na głęboką wodę? Podpowiadamy w naszym artykule!

17 stycznia 2022

Rozwój osobisty

Radzenie sobie ze stresem w pracy - sposoby

W dzisiejszych czasach wielu pracowników walczy ze stresem każdego dnia. Często nie jest to jednak łatwe, a radzenie sobie ze stresem w pracy dla wielu może być nierzadko walką z wiatrakami. Jak sobie radzić? Podpowiadamy w naszym artykule!

13 września 2021

Rozwój osobisty

Podpowiadamy jak skoncentrować się na zadaniach!

Dla wielu z nas koncentracja jest niezwykle trudna. Wystarczy coś naprawdę niewielkiego, żebyśmy stracili skupienie na długi czas. Jak skoncentrować się na zadaniach? Czy można to wyćwiczyć? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedzi na pytania!

25 czerwca 2022

Rozwój osobisty

Personal branding - czy jesteś silną marką?

Czy wiesz, że personal branding może pomóc Ci zdobyć wymarzoną pracę? Zacznij pracować nad swoim wizerunkiem i zbuduj silną osobistą markę! Przeczytaj artykuł i sprawdź, jak przy wykorzystaniu personal branding wykreować odpowiedni wizerunek w swoim CV.

17 stycznia 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów