0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

9 wyników dla tematu: dofinansowanie-z-pfron

Artykuły:

Dofinansowanie wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych – zmiany w 2023 roku

Osoby niepełnosprawne są tak samo wartościowymi pracownikami jak pozostałe osoby. Dlatego pomimo dodatkowych obowiązków, pracodawca może liczyć na dofinansowanie wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych. Ile wynosi to dofinansowanie w 2023r? Sprawdź!

29 maja 2023

Kod niepełnosprawności pracownika a wyższe dofinansowanie do wynagrodzenia

W orzeczeniu lekarskim oprócz stopnia podany jest również kod niepełnosprawności. Niektóre z nich uprawniają do wyższego dofinansowania z funduszu PFRON dla pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne. Dowiedz się, o które kody chodzi!

27 marca 2023

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON dla firmy?

Zatrudniasz osoby niepełnosprawne? Czy wiesz, komu przysługuje oraz ile wynosi dofinansowanie z PFRON? A może zastanawiasz się jakie warunki formalne należy spełnić, aby uzyskać dofinansowanie? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

21 lipca 2022

Dofinansowanie wynagrodzeń przy korzystaniu z PFRON - tarcza 3.0

Kwestie możliwości łączenia poszczególnych form pomocy oferowanych w ramach tarczy antykryzysowej wciąż budzą wiele wątpliwości. Przedsiębiorcy zastanawiają się m.in. czy możliwe jest dofinansowanie wynagrodzeń przy korzystaniu z PFRON. Znamy odpowiedź!

20 lipca 2022

Refundacja składek PFRON dla przedsiębiorcy

Refundacja składek PFRON może zostać przyznana zarówno samozatrudnionemu jak i przedsiębiorcy zatrudniającemu pracowników. Jakie warunki należy spełnić żeby dofinansowanie zostało przyznane? W jakieś kwocie przysługuje refundacja? Przeczytaj i sprawdź!

7 lipca 2020

Zakładanie firmy przez osoby niepełnosprawne - dofinansowanie z PFRON

Czy wszystkie osoby niepełnosprawne rozpoczynające prowadzenie własnej działalności mogą liczyć na dotacje z PFRON?

24 maja 2018

Wszystko o PFRON (cz. 3) - Dofinansowanie do wynagrodzeń z PFRON

Czy wiesz, jakie dofinansowanie do wynagrodzeń z PFRON dla pracowników niepełnosprawnych może otrzymać przedsiębiorca? Gdzie znajdują się reguły przyznawania takiej formy wsparcia? Przeczytaj i dowiedz się więcej na temat dofinansowania do wynagrodzeń!

26 maja 2017

Wszystko o PFRON (cz. 2) - Kto może otrzymać dofinansowanie z PFRON?

O dofinansowanie z PFRON może wystąpić przedsiębiorca, który zatrudnia osoby niepełnosprawne. Również przedsiębiorca, który jest osobą niepełnosprawną, może otrzymać takie dofinansowanie. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedź się więcej na ten temat!

26 maja 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów