0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

11 wyników dla tematu: elastyczny-czas-pracy

Artykuły:

Elastyczny czas pracy dla rodziców 2024

Elastyczny czas pracy nie jest nowością, jednak od kwietniu 2023 r. stał się on bardziej powszechny ze względu na nowelizację kodeksu pracy. Zmiany wynikające z unijnych dyrektyw w tym zakresie dotyczyły pracujących rodziców. Dowiedz się więcej!

30 stycznia 2024

Ruchomy czas pracy - jak go stosować?

Coraz więcej firm decyduje się na elastyczne kreowanie czasu pracy. Ruchomy czas pracy to zdecydowanie wygoda dla pracowników. Pracodawcy powinni jednak pamiętać, że powinien on spełniać określone normy. Jakie? Przeczytaj artykuł i sprawdź!

21 sierpnia 2023

Elastyczny czas pracy w praktyce

Elastyczny czas pracy oferowany pracownikom staje się coraz bardziej popularny wśród pracodawców. Na czym polega? Jak się go rozlicza? Kiedy pracownik może z niego skorzystać? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

26 kwietnia 2023

Ruchomy czas pracy w systemie podstawowym

Sposoby wprowadzenia rozkładów ruchomego czasu pracy wymagają współpracy obu stron stosunku pracy. Co to dokładnie oznacza? Na czym polega ruchomy czas pracy? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej na temat ruchomego czasu pracy w firmie!

6 października 2022

Zmiany w prawie pracy – o czym powinien pamiętać przedsiębiorca?

W sierpniu 2022 r. mają zostać wprowadzone zmiany w zakresie prawa pracy w związku z wdrożenia do polskiego porządku prawnego dwóch dyrektyw Parlamentu Europejskiego i Rady UE. Zmiany w prawie pracy mają dotyczyć m.in umów na okres próbny i urlopów.

13 lipca 2022

Jak rozliczać czas pracy w delegacji, gdy pracownik ma ruchomy czas pracy?

Ruchomy czas pracy polega na ustaleniu różnych godzin rozpoczynania czasu pracy lub też przedziału czasu, w którym pracownik decyduje o godzinie rozpoczęcia pracy. Jak rozliczać czas pracy w delegacji, gdy pracownik ma ruchomy czas pracy? Przeczytaj to!

30 czerwca 2022

Benefity pracownicze w czasie pandemii COVID-19

Benefity pracownicze są motywatorem do pracy. Benefity oferowane są pracownikom, aby wzmocnić ich motywację do pracy. To jeden z głównych celów. Jak pandemia wpłynęła na benefity oferowane pracownikom? Czy jest ich więcej czy mniej? W artykule szczegóły!

23 listopada 2021

Elastyczny czas pracy - poznaj jego wady i zalety

Elastyczny czas pracy czy możliwość pracy zdalnej mogą być dla pracowników motywującymi do bardziej wytężonej pracy benefitami. Jak wprowadzać elastyczny grafik i jakie są jego wady oraz zalety? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

24 lutego 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów