0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: identyfikacja-wizualna

Artykuły:

Identyfikacja wizualna firmy - co to jest?

O tym, jak ważna jest marka, nie trzeba nikogo chyba przekonywać. Trudno utrzymać dobrą renomę, nie poświęcając czasu na wytworzenie dobrej i spójnej identyfikacji wizualnej firmy. Sprawdź, czym jest identyfikacja wizualna firmy!

4 stycznia 2018

Logo a logotyp - najbardziej znaczące różnice

Logo to znak charakterystyczny każdej marki. Jest on bardzo często mylony z logotypem, dlatego też należałoby rozróżnić te pojęcia poprzez wskazanie podstawowych rozbieżności między nimi. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, czym jest logo, logotyp i sygnet.

19 września 2017

Identyfikacja wizualna, czyli jak budujemy wizerunek naszej firmy

Na rynku przepełnionym różnymi markami, coraz trudniej wybić się z własnym pomysłem. Jeżeli szukasz sposobu, żeby się wyróżnić i zostać zapamiętanym, odpowiedzią może być odpowiednia identyfikacja wizualna firmy. Co to dokładnie oznacza? Sprawdź.

18 września 2017

Księga znaku. Czy moja firma jej potrzebuje?

Księga znaku jest jednym z najważniejszych elementów wizerunku marki. W czym może pomóc księga znaku twojej firmie? Czy warto inwestować w stworzenie profesjonalnej identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa? Dowiedz się więcej na ten temat!

25 września 2016

Identyfikacja wizualna sklepu - jak ją stworzyć?

Kreowanie wizerunku firmy każdy wręcz intuicyjnie zacznie od tworzenia jej loga, strony internetowej, wizytówek - słusznie! To właśnie elementy identyfikacji wizualnej marki! Dowiedz się, jak wygląda perfekcyjna identyfikacja wizualna sklepu!

25 września 2016

Czym się różni logo od logotypu?

Logo i logotyp to dwa różne pojęcia, które bardzo często mylimy w mowie potocznej oraz podczas pracy nad identyfikacją wizualną. Całe szczęście, nie trzeba być grafikiem, aby mieć pojęcie na temat ich budowy. Sprawdź, czym się różnią i uniknij nieporo

11 maja 2015

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów