4 wyniki dla tematu: likwidacja-kasy-fiskalnej

Artykuły:

Rezygnacja z kasy fiskalnej - kiedy jest możliwa?

Przedsiębiorcy, którzy dokonują sprzedaży na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz rolników ryczałtowych, muszą ewidencjonować sprzedaż za pomocą kasy rejestrującej. Sprawdź, kiedy możliwa jest rezygnacja z kasy fiskalnej!

30 sierpnia 2021

Likwidacja kasy fiskalnej przy zakończeniu działalności gospodarczej

Zakończenie działalności gospodarczej wiąże się z wieloma formalnościami. Likwidacja kasy fiskalnej jest jednym z nich. Jak tego dokonać i o czym trzeba pamiętać pozbywając się urządzenia rejestrującego? Co mówią na ten temat przepisy? Przeczytaj artykuł!

25 sierpnia 2021

Likwidacja kasy fiskalnej - jak ją prawidłowo przeprowadzić?

Likwidacja działalności powoduje szereg konsekwencji, w tym w zakresie posiadanej kasy rejestrującej. Z czym wiąże się likwidacja kasy fiskalnej? Jakich formalności trzeba dopełnić? W jaki sposób należy ją rozliczyć? Poznaj odpowiedzi, czytając artykuł!

12 stycznia 2018

Zakończenie używania kasy fiskalnej - wzór z omówieniem

Zakończenie używania kasy fiskalnej w firmie najczęściej jest wynikiem likwidacji działalności. Dowiedz się, jaka jest procedura zakończenia używania kasy w firmie. Sprawdź, jakie dokumenty są niezbędne i pobierz ich darmowy wzór w formacie PDF lub DOCX!

26 września 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów