0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: podatek-od-srodkow-transportu

Artykuły:

Maksymalne stawki w 2022 roku – o ile wzrosną stawki podatków i opłat lokalnych?

Ustawodawca ogłosił górne granice stawek podatków i opłat lokalnych. Zmianie mogą ulec m.in. podatek od nieruchomości, środków transportu, opłaty środowiskowe czy za reklamę. Ile będą wynosić maksymalne stawki w 2022 roku? Dowiesz się z naszego artykułu!

16 sierpnia 2021

Podatek od środków transportu – do kiedy trzeba złożyć deklarację i zapłacić?

Podatek od środków transportu, który winien zapłacić podatnik, jest zależny od wielu czynników, takich jak rodzaj pojazdu czy jego waga. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, ile wynoszą stawki minimalne i maksymalne na rok 2021 oraz oblicz, ile zapłacisz!

12 lutego 2021

Podatek od środków transportowych w księdze rachunkowej - jak ująć?

Zastanawiasz się jak ująć podatek od środków transportowych w księdze rachunkowej? Sprawdź, co jest przedmiotem opodatkowania tego podatku, kogo dotyczy, według jakich stawek podatku należy go rozliczać oraz na jakich kontach ująć w księgach!

19 czerwca 2019

Podatek od środków transportowych - 2019

Podatek od środków transportowych są zobowiązane odprowadzać osoby fizyczne i osoby prawne będące właścicielami środków transportowych. Maksymalne stawki podatku określa ustawa o podatkach i opłatach lokalnych. Sprawdź ich wysokość w 2019 roku!

26 października 2018

Podatek od środków transportu - jak go wyliczyć?

Posiadasz samochód w firmie? Uważaj - czasem musisz zapłacić podatek od środków transportu. Dowiedz się, kto ustala wysokość podatku od środków transportu i w jaki sposób jest on naliczany. Sprawdź, czy jesteś zobowiązany do zapłaty tego podatku!

15 grudnia 2017

Podatek od środków transportu - kiedy trzeba go zapłacić?

Podatek od środków transportu jest podatkiem krajowym, który niekiedy sprawia pewne trudności przedsiębiorcom, którzy rozpoczynają go opłacać. Sprawdź, wobec jakiego rodzaju pojazdu należy go zastosować oraz gdzie i w jakim terminie należy go opłacić!

31 sierpnia 2017

Podatek od środków transportowych 2016

Podatek od środków transportowych są zobowiązane odprowadzać osoby fizyczne i osoby prawne będące właścicielami środków transportowych. Maksymalne stawki podatku określa ustawa o podatkach i opłatach lokalnych. Sprawdź ich wysokość w 2016 roku!

2 grudnia 2016

Podatek od środków transportowych 2015

Podatek od środków transportowych są zobowiązane odprowadzać osoby fizyczne i osoby prawne będące właścicielami środków transportowych. Maksymalne stawki podatku określa ustawa o podatkach i opłatach lokalnych. Sprawdź ich wysokość w 2015 roku!

1 stycznia 2015

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów