0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: procedura-mini-one-stop-shop

Artykuły:

Procedura MOSS - jak przebiega u podatnika zwolnionego z VAT?

Wraz z wprowadzonymi zmianami procedura MOSS jest teraz także dostępna, gdy usługi TNE dla osób prywatnych z innych krajów UE świadczone są przez podatnika zwolnionego w Polsce z VAT. Dowiedz się, jak względem MOSS określić miejsce świadczenia usługi TNE!

30 sierpnia 2021

VAT Mini One Stop Shop - dodatkowe ewidencje

Na mocy nowelizacji ustawy o VAT zostały wdrożone przepisy unijne oraz procedury Mini One Stop Shop. Wiąże się to między innymi z koniecznością prowadzenia dodatkowej ewidencji. Jakie dodatkowe obowiązki są z tym związane? Przeczytaj więcej na ten temat!

22 września 2016

Procedura Mini One Stop Shop (MOSS) - płatność podatku

Z dniem 1 stycznia 2015 roku weszły w życie nowe regulacje w zakresie podatku VAT. Jedna z nich dotyczy procedury MOSS, czyli Mini One Stop Shop. Na czym polega i z jakimi obowiązkami podatkowymi się wiąże? Wyjaśniamy poniżej.

16 kwietnia 2015

Ustalanie miejsca konsumpcji usług w procedurze MOSS

Sprawdź, w jaki sposób ustalić miejsce konsumpcji usług elektronicznych, nadawczych i telekomunikacyjnych w procedurze MOSS (Mini One Stop Shop).

9 grudnia 2014

Fakturowanie usług w procedurze Mini One Stop Shop

Rok 2015 przyniesie kolejne zmiany w Ustawie o podatku od towarów i usług. Nowelizacja przepisów swoim zakresem obejmie m.in. kwestię określenia miejsca świadczenia usług telekomunikacyjnych,

2 października 2014

Państwo identyfikacji i konsumpcji - Mini One Stop Shop

Kolejne zmiany w Ustawie o podatku od towarów i usług - w tym wypadku będzie to nowelizacja wynikająca z prawodawstwa unijnego. W życie wchodzi procedura Mini One Stop Shop. Sprawdź kogo obowiązuje i na czym polega!

16 czerwca 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów