0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

4 wyniki dla tematu: utrata-prawa-do-opodatkowania-podatkiem-liniowym

Artykuły:

Jakie konsekwencje niesie utrata prawa do opodatkowania podatkiem liniowym?

Prowadząc działalność przedsiębiorca może wybrać jedną z dostępnych form opodatkowania, jaką jest podatek liniowy. Czy można stracić prawo do tej formy opodatkowania? Sprawdź, z jakimi obowiązkami wiąże się utrata prawa do opodatkowania podatkiem liniowym

3 marca 2022

Utrata prawa do opodatkowania działalności podatkiem liniowym

Opodatkowanie działalności gospodarczej podatkiem liniowym z tytułu osiągania znacznych dochodów jest bardzo korzystne podatkowo. Jednak istnieją sytuacje, w których następuje utrata prawa do opodatkowania działalności podatkiem liniowym. Sprawdź!

12 września 2018

Utrata prawa do opodatkowania podatkiem liniowym w trakcie roku

Podatek liniowy jest jedną z form, jaką może wybrać przedsiębiorca. W niektórych przypadkach może jednak dojść do sytuacji, gdzie straci traci prawo do tej formy opodatkowania. Sprawdź kiedy następuje utrata prawa do opodatkowania podatkiem liniowym!

19 marca 2018

Utrata prawa do podatku liniowego - przyczyny

Podatnicy osiągający znaczne dochody często decydują się na wybór tzw. podatku liniowego. Opodatkowanie to jednak nie jest dostępne dla ogółu przedsiębiorców. Kiedy następuje utrata prawa do podatku liniowego? Przeczytaj i sprawdź! Odpowiadamy w artykule!

30 stycznia 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów