0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: wniosek-o-swiadczenie-postojowe

Artykuły:

Od 4 maja można złożyć wniosek o zwolnienie ze składek i świadczenie postojowe!

Już od 4 maja można złożyć w ZUS wniosek o zwolnienie ze składek i świadczenie postojowe na podstawie najnowszej tarczy antykryzysowej 9.0. Kto może otrzymać taką pomoc? Jakie warunki trzeba spełnić? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

4 maja 2021

Świadczenie postojowe – od teraz zleceniobiorca może wnioskować o nie sam!

Do tej pory o świadczenie postojowe dla zleceniobiorcy mógł wnioskować tylko zleceniodawca. Nowe rozwiązania Tarczy Antykryzysowej 4.0 wprowadzają zmiany – ZUS udostępnił nowy wzór wniosku o świadczenie postojowe. Sprawdź, kto może wnioskować o wsparcie!

30 lipca 2020

Świadczenie postojowe dla przedsiębiorców i zatrudnionych na umowy cywilnoprawne

Kiedy można uzyskać świadczenie postojowe? Jakie warunki muszą spełnić osoby samozatrudnione, żeby uzyskać świadczenie postojowe, a jakie – osoby na umowach cywilnoprawnych? Czy każdy otrzyma je w pełnej kwocie? Sprawdź w naszym artykule!

25 czerwca 2020

Dofinansowanie z ZUS – postojowe dla firm w praktyce

Wsparcie z ZUS w ramach tarczy antykryzysowej obejmuje również postojowe dla firm. Kto może otrzymać takie dofinansowanie i w jakiej wysokości ono przysługuje? Jak interpretować przepisy przy składaniu drugiego wniosku o to świadczenie? Sprawdź!

5 czerwca 2020

Jak poprawnie wypełnić wniosek o świadczenie postojowe dla przedsiębiorcy?

Tarcza antykryzysowa wprowadziła wiele rozwiązań wspierających świat biznesu. Jednym z przywilejów jakie przysługują przedsiębiorcom są wypłaty środków z ZUS za czas przestoju działalności. Sprawdź, jak wypełnić wniosek o świadczenie postojowe!

4 maja 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów