0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: wyjawienie-majatku

Artykuły:

Wyjawienie majątku dłużnika na wniosek wierzyciela

W jakich postępowaniach możliwe jest stosowanie wyjawienia majątku?Przeczytaj artykuł i dowiedz się, kto może złożyć wniosek o wyjawienie majątku oraz jakie konsekwencje grożą w przypadku odmowy lub złożenia fałszywego oświadczenia majątkowego!

10 sierpnia 2020

Przymusowe doprowadzenie dłużnika – jakie ma znaczenie dla wierzyciela?

W Polsce coraz rzadziej dłużnicy mogą się czuć bezkarni. Jeśli próbują zataić posiadany majątek, by udaremnić egzekucję, to sąd może nakazać przymusowe doprowadzenie dłużnika go do sądu. Sprawdź, na jakich zasadach odbywa się ta procedura.

30 marca 2020

Wniosek o wyjawienie majątku dłużnika

Gdzie należy złożyć wniosek o wyjawienie majątku dłużnika? Kiedy można złożyć taki wniosek do sądu? Z czego powinien składać się prawidłowo sformułowany wniosek o wyjawienie majątku? Dowiedz się tego, czytając nasz artykuł!

25 stycznia 2018

Jak skierować sprawę o wyjawienie majątku?

Czy wierzyciel może zażądać wezwania dłużnika do wyjawienia majątku? Gdzie skierować sprawę o wyjawienie majątku? Z jakich elementów powinien składać się taki wniosek? Sprawdź, jak wygląda przykładowy wniosek o wyjawienie majątku!

7 lutego 2016

Wyjawienie majątku dłużnika

Wyjawienie majątku dłużnika jest jednym z najczęściej stosowanych instrumentów w postępowaniu egzekucyjnym. Sprawdź, na czym polega.

22 grudnia 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów