0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Ebooki

Ebooki

Biuro rachunkowe XXI wieku - Kompendium

O czym warto wiedzieć prowadząc biuro rachunkowe? Najważniejsze informacje i praktyczne porady znajdziesz w darmowym ebooku. Dowiedz się!

21 sierpnia 2023

Ebooki

Zatrudnienie członka rodziny w firmie

Na jakich warunkach można zatrudnić członków rodziny? Kim jest osoba współpracująca? Pobierz darmowy ebook i dowiedz się więcej!

18 sierpnia 2023

Ebooki

O czym pamiętać przy zawieraniu umów?

O jakich kluczowych aspektach biura rachunkowe powinny pamiętać przy zawieraniu umów? Pobierz darmowy ebook i dowiedz się!

17 sierpnia 2023

Ebooki

Nowy kodeks pracy - work life balance

Odkryj znaczenie work-life balance i poznaj nowe regulacje Kodeksu pracy! Chcesz dowiedzieć się więcej! Pobierz bezpłatny ebook!

16 sierpnia 2023

Ebooki

Długie zwolnienie lekarskie

Co robić kiedy pracownik przebywa na długim zwolnieniu lekarskim? Jak w takim wypadku wypłacany jest zasiłek? Pobierz darmowy ebook!

15 sierpnia 2023

Ebooki

Całkowity koszt zatrudnienia pracownika w 2023 r.

Jakie czynniki wpływają na całkowity koszt zatrudnienia pracownika? Pobierz darmowy ebook i dowiedz się więcej!

14 sierpnia 2023

Ebooki

Zasiłek chorobowy - Kompendium

Zasiłek chorobowy jest wypłacany w przypadku choroby. Jak wyliczyć podstawę wymiaru wynagrodzenia? Pobierz darmowy ebook i sprawdź!

14 sierpnia 2023

Ebooki

Krajowy System e-Faktur

Jak wprowadzić Krajowy System e-Faktur w swojej firmie? Jak korzystać z rządowej platformy? Jak może wyglądać elektroniczny obieg e-faktur?

31 lipca 2023

Ebooki

Praca zdalna

Praca zdalna stała się częstym rozwiązaniem w wielu firmach. Kto może pracować zdalnie? Pobierz darmowy ebook i dowiedz się!

28 lipca 2023

Ebooki

SLIM VAT 3 - transakcje zagraniczne

SLIM VAT 3 wprowadza udogodnienia i zmiany w procedurach dotyczących transakcji zagranicznych. Pobierz darmowy ebook i dowiedz się więcej!

16 lipca 2023

Ebooki

SLIM VAT 3 - ułatwienia dla podatników VAT

Jakie korzyści dla przedsiębiorców niesie SLIM VAT 3? Jakie nowe kryteria należy spełnić by spełnić definicję małego podatnika? Sprawdźmy!

16 lipca 2023

Ebooki

SLIM VAT 3 - zmiany w sprzedaży

Jakie nastąpiły zmiany w sprzedaży w ramach SLIM VAT 3? Czym jest sprzedaż mieszana? Pobierz darmowy ebook i dowiedz się więcej!

12 lipca 2023

Ebooki

Samochód w firmie

Użytkujesz w firmie samochód i nie wiesz jak go rozliczyć? Sprawdź, jak rozliczyć koszty z nim związane. Pobierz darmowy ebook: Samochód w firmie!

6 lipca 2023

Ebooki

Urlopy wypoczynkowe

Jak prawidłowo wyliczyć wynagrodzenie za urlopy wypoczynkowe? Na co zwrócić uwagę? Pobierz darmowy ebook i dowiedz się więcej!

5 lipca 2023

Ebooki

Sprzedaż internetowa

Jak powinna być rozliczana sprzedaż internetowa na gruncie PIT oraz VAT? Odpowiedzi znajdziesz w darmowym ebooku: Sprzedaż internetowa!

4 lipca 2023

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów