0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: administrator-bezpieczenstwa-informacji

Artykuły:

Inspektor Ochrony Danych zamiast Administratora bezpieczeństwa informacji

Ustawa RODO wprowadzona została w Polsce w 2018 roku określa ona kto jest zobowiązany do wyznaczenia w swojej firmie IOD. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, czym zajmuje się Inspektor Ochrony Danych!

19 marca 2020

Po co jest ochrona danych osobowych w małej firmie?

Czy konieczne będzie zatrudnianie specjalisty ds. ochrony danych osobowych w małych firmach? Czy niezbędne jest kontrolowanie przetwarzania, przechowywania, udostępniania danych osobowych? Przeczytaj jak wygląda ochrona danych osobowych w małej firmie!

28 marca 2019

Administrator bezpieczeństwa informacji - kim jest?

Każda firma, która w swojej działalności gromadzi dane osobowe, jest zobowiązana powołać kogoś, kto będzie czuwał nad ich prawidłowym przetwarzaniem. Przeczytaj i dowiedz się, kim jest administrator bezpieczeństwa informacji i jak się go powołuje!

11 września 2017

ABI, czyli Administrator Bezpieczeństwa danych - jak go zarejestrować?

Administrator bezpieczeństwa informacji powoływany jest przez administratora danych osobowych. Jego podstawowym zadaniem jest zapewnianie przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych. Jak zarejestrować ABI? Sprawdź!

13 lutego 2017

Administrator danych osobowych

Jednym z podstawowych, a jednocześnie kluczowych pojęć z zakresu ochrony danych osobowych jest administrator danych osobowych. W procesie przetwarzania danych osobowych bardzo ważną kwestią jest określenie, jaką rolę dany podmiot pełni - czy administrator

26 stycznia 2017

Administrator bezpieczeństwa informacji

Administrator bezpieczeństwa informacji (ABI) jest powoływany przez administratora danych. Kto może zostać ABI i jakie zadania leżą w jego gestii - wyjaśniamy poniżej.

22 listopada 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów