0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

12 wyników dla tematu: chmura-obliczeniowa

Artykuły:

Cloud Computing a ochrona danych osobowych - co na to RODO?

Choć RODO jednoznacznie nie stawia wymogów wobec operatorów chmury, to warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę, przed wyborem konkretnej usługi Cloud Computing. Dowiedz się, jak wybrać odpowiednią chmurę aby móc w bezpieczny sposób przetwarzać dane.

29 kwietnia 2020

Chmura obliczeniowa - regulacje Unii Europejskiej

Chmura obliczeniowa (ang. cloud computing) to narzędzie często używane w przedsiębiorstwach w Polsce i na całym świecie. W związku z tym Komisja Europejska postanowiła stworzyć regulacje prawne w tym zakresie. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

16 kwietnia 2020

Kto ponosi odpowiedzialność za przetwarzanie danych osobowych w chmurze?

Przetwarzanie danych osobowych w chmurze spoczywa w dużej mierze na barkach administratora danych, to on musi sprawować kontrolę, aby wyeliminować wszelkie ryzyko z ewentualnym wyciekiem informacji. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

5 lutego 2019

Chmura obliczeniowa - czym jest biznes w chmurach?

Chmura obliczeniowa jest modelem pracy przedsiębiorstwa, polegającym na korzystaniu z usług wybranego, zewnętrznego dostawcy, dostarczanych w ramach opłaty licencyjnej. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

29 maja 2017

Chmura prywatna czy publiczna, a może hybrydowa?

Coraz więcej przedsiębiorstw zmaga się z wyborem odpowiedniego modelu biznesowego chmury. Do wyboru są - chmura prywatna, publiczna i hybrydowa? Przeczytaj nasz artykuł i odpowiedz sobie na pytanie, która z nich będzie najlepsza dla twojej firmy.

10 maja 2017

Chmura obliczeniowa - jakie może mieć zastosowania?

Chmura obliczeniowa to coraz częściej używana technologia w wielu biznesach. Pomaga obniżyć koszty związane z przechowywaniem danych. Wykorzystywana jest również w usługach niszowych, takich jak call center. Dowiedz się więcej na ten temat.

4 maja 2017

Chmura - aplikacje internetowe w biznesie cz.1. Aplikacje office

W niepamięć odeszły czasy, w których instalacja oprogramowania wiązała się z korzystaniem z dyskietek, płyt CD czy pendrive'ów. Dzisiaj aplikacje office bez problemu odnajdziemy w chmurach danych, co znacznie ułatwia działalność naszego biznesu!

25 września 2016

Chmura obliczeniowa w biznesie - jak ją wykorzystać?

Nie wiesz, czym jest chmura obliczeniowa? Koniecznie powinieneś poznać to nowoczesne narzędzie! Daje ono przedsiębiorcom wiele możliwości i zdecydowanie ułatwia prowadzenie firmy! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

25 września 2016

Usługi w chmurze obliczeniowej dla biznesu

Rozwiązania cloud computing dla firm - IaaS, SaaS, PaaS i wirtualne dyski. Sprawdź, jakie aplikacje cloud możesz znaleźć w internecie i czy usługi w chmurze obliczeniowej to rozwiązanie na miarę naszych czasów.

25 września 2016

Przedsiębiorca w chmurze obliczeniowej

Cloud computing polega na korzystaniu z chmury obliczeniowej czyli wirtualnej przestrzeni. Jest to technologia która zyskuje na popularności. Sprawdź, jak porusza się przedsiębiorca w chmurze obliczeniowej! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

29 lipca 2016

SaaS kontra tradycyjne oprogramowanie

Poznaj podstawowe zalety modelu Software as a Service.

2 grudnia 2014

Czym jest cloud computing?

Dane w chmurach to przyszłość informatyki - dowiedz się więcej!

4 listopada 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów