0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: czas-pracy-osoby-niepelnosprawnej

Artykuły:

Czy możliwe jest uchylenie niższej normy czasu pracy osoby niepełnosprawnej?

Pracownicy ze znaczną lub umiarkowaną niepełnosprawnością nie mogą pracować w wymiarze czasu pracy przekraczającym 7 godzin na dobę i 35 godzin tygodniowo. Sprawdź czy możliwe jest uchylenie niższej normy czasu pracy osoby niepełnosprawnej!

31 sierpnia 2022

Równoważny system czasu pracy a lekki stopień niepełnosprawności

Przepisy prawa pracy dopuszczają kilka rodzajów systemów czasu pracy. Jednym z nich jest równoważny system czasu pracy. Czy może on być stosowany dla pracowników z lekkim stopniem niepełnosprawności? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się!

22 lutego 2022

Czas pracy osoby niepełnosprawnej - czy możliwe są nadgodziny?

Osoby, które posiadają orzeczenie o niepełnosprawności mają specjalne uprzywilejowania. Czas pracy osoby niepełnosprawnej jest ściśle określony. Czy taki pracownik może wykonywać pracę w nadgodzinach? Odpowiadamy w artykule.

10 listopada 2021

Czas pracy osoby niepełnosprawnej - podstawowe informacje

Czy organizacja pracy osób niepełnosprawnych różni się w jakiś sposób od standardowej? Czy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności mogą pracować w porze nocnej lub w godzinach nadliczbowych? Dowiedz się, jaki jest czas pracy osoby niepełnosprawnej!

7 maja 2021

Przerwa między kolejnymi orzeczeniami o niepełnosprawności a czas pracy

Pracownicy posiadający orzeczenie o niepełnosprawności na czas określony powinni pilnować terminu upływu ważności orzeczenia. Co jeśli z jakiś powodów wystąpi przerwa między kolejnymi orzeczeniami o niepełnosprawności? Jakie normy czasu obowiązują?

13 lutego 2018

Niepełnosprawny pracownik a dodatkowe uprawnienia

Jakie dodatkowe uprawnienia ma niepełnosprawny pracownik? Jaki jest czas pracy osoby niepełnosprawnej? W jakim wymiarze należy się urlop wypoczynkowy niepełnosprawnemu pracownikowi? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziesz w naszym artykule. Sprawdź!

23 sierpnia 2017

Pracownik niepełnosprawny a dopuszczalny czas pracy

Pracownik niepełnosprawny ma możliwość korzystania z dodatkowych uprawnień, takich jak skrócony czas pracy, dodatkowa przerwa w pracy czy dodatkowy urlop wypoczynkowy. Przeczytaj artykuł i sprawdź, jakie przywileje przysługują osobie niepełnosprawnej!

30 marca 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów